Головна » Продовження серіалу “Гра престолів” скасовано

Продовження серіалу “Гра престолів” скасовано

Продовження серіалу "Гра престолів" скасовано (Фото: google)
Продовження серіалу “Гра престолів” скасовано (Фото: google)

«Гра престолів» перетворилася на повноцінний кінематографічний всесвіт. Вже вийшов один успішний серіал-приквел («Дім Дракона»). Ще два приквели перебувають у розробці (у центрі уваги буде Лицар кордонів та творець династії Таргарієнів Ейгон Завойовник).

Незважаючи на очікувані приквели, деякі фанати також були в захваті від новини про продовження головної “Гри престолів“. У розробці перебувало шоу про нові пригоди Джона Сноу (він же Ейгон Таргарієн), яке повинно було забезпечити прямий зв’язок з оригінальним серіалом.

Що ж, за словами зірки “Гри престолів” Кіта Харрінгтона, глядачам більше не варто очікувати продовження Джона Сноу, тому що проект, ймовірно, скасований. Про це він розповів у розмові з Screen Rant:

Я ніколи не говорив про серіал, тому що він був у розробці. Я не хотів, щоб було відомо, що вона розробляється, і я не хотів, щоб це сталося, коли люди почнуть будувати теорії, або надихаючись ними, або ненавидячи саму ідею, хоча цього може ніколи не статися. Тому що в розробці ти дивишся з усіх боків і розумієш, чи варто воно того.

І зараз це не [в розробці]. Проект зараз не розглядається, тому що ми всі не могли знайти відповідну історію, щоб розповісти щось, що нам усім було б у захваті. Тому ми вирішили на деякий час відкласти інструменти в сторону. Можливо, ми повернемося до цього в майбутньому, але не зараз. Він міцно сидить на полиці.

Продовження серіалу “Гра престолів” завжди було викликом. Якби історія продовжилася з того місця, де зупинилася «Гра престолів», фанати завжди хотіли б бачити відсилання та камео з оригіналу. Було б складно повернути всіх персонажів, що вижили, а також знайти виправдання, щоб перенести сцену на нові локації замість того, щоб повертатися до знайомих декорацій.

Більше того: «Дім Дракона» довів, що світ «Гри престолів» і весь вихідний матеріал Джорджа Р. Р. Мартіна цінніший за будь-якого конкретного персонажа серіалу. Фанати успішно сприйняли зовсім інший часовий проміжок і залишилися з шоу навіть під час драматичного стрибка в часі в першому сезоні, коли ключові актори були замінені. З таким потенціалом франшиза не повинна концентруватися на чомусь конкретному.

2 сезон “Дому Дракона” дебютує 16 червня 2024 року. Нещодавно, HBO випустило одразу два трейлера 2 сезону серіалу.

Прокрутити вгору