Головна » Новий фільм “Ворон” з Біллом Скарсгардом перенесли: Причини

Новий фільм “Ворон” з Біллом Скарсгардом перенесли: Причини

Новий фільм "Ворон" з Біллом Скарсгардом перенесли (Фото: google)
Новий фільм “Ворон” з Біллом Скарсгардом перенесли (Фото: google)

Довгоочікуваний перезапуск «Ворона» пройшов звивистий шлях до реалізації, змінивши за ці роки багатьох режисерів і зірок. Режисер Руперт Сандерс і зірка Білл Скарсгард збираються довести проект до кінця, але їм доведеться почекати на пару місяців довше, ніж планувалося.

Читайте також: Перезапуск “Ворона”: Білл Скашгорд в ролі легендарного Супергероя

Напередодні CinemaCon 2024 Lionsgate оголосив про зміни у своєму майбутньому кінотеатральному розкладі. Одна з цих змін призвела до того, що «Ворону» перенесли на серпень, крок, який не передбачає перезйомок чи інших проблем.

Спочатку планувалося, що «Ворон» вийде в кінотеатрах 7 червня. Тепер фільм перенесено на 23 серпня. Реліз бойовика Sony “Погані хлопці до кінця” також запланований на 7 червня, тому ця зміна означає, що “Ворон” уникне дуже жорсткої конкуренції.

Новий погляд на новий фільм “Ворон” — це переосмислення історії, розказаної в культовому класичному фільмі 1994 року режисера Алекса Пройаса, який розкритикував його. В оригінальному фільмі знявся Брендон Лі, який трагічно загинув ближче до кінця зйомок через нещасний випадок на знімальному майданчику.

У переосмисленні Скарсгард зіграв Еріка Дрейвена, людину, яка повертається у світ живих, щоб помститися за кохану. У фільмі також знімаються FKA Twigs і Денні Х’юстон, а також заснований на однойменному коміксі Джеймса О’Барра.

Повідомляється, що фільм отримав позитивні відгуки на тестових показах, через що прем’єру перенесли з осені на літо.

Прокрутити вгору