Головна » Перезапуск “Ворона”: Білл Скашгорд в ролі легендарного Супергероя

Перезапуск “Ворона”: Білл Скашгорд в ролі легендарного Супергероя

Перезапуск "Ворона": Білл Скашгорд в ролі легендарного Супергероя (Фото: google)
Перезапуск “Ворона”: Білл Скашгорд в ролі легендарного Супергероя (Фото: google)

Lionsgate Films презентує перший трейлер неонового трилера “Ворон”

Нові фільми: Легендарна серія фільмів “Ворон” готується до свого захопливого перезапуску. У червні 2024 року світ побачить новий витвір кіномистецтва, який обіцяє перенести глядачів у світ містичного мстителя.

У центрі сюжету фільму – Ерік Дрейвен, музикант, який разом зі своєю коханою Шеллі Вебстер стає жертвою жорстокого нападу. Однак, через дивні обставини, Ерік повертається з мертвих, щоб взяти реванш. Його супроводжує загадковий ворон, який, за легендою, може воскресити того, хто загинув за трагічних обставин, щоб усе виправити.

Нові обличчя фільму

Білл Скашгорд, відомий своєю неймовірною акторською майстерністю, візьме на себе роль Еріка Дрейвена. Скашгорд, відомий за своєю роботою в “Воно” та “Джон Вік 4”, обіцяє принести новий вимір в інтерпретації цієї загадкової фігури.

Роль Шеллі Вебстер виконуватиме британська співачка та актриса FKA Twigs, яка вже залишила свій слід у кіноіндустрії рольовим дебютом у фільмі “Милий хлопчик”.

Талановитий режисер за кермом

Фільм режисуватиме Руперт Сандерс, відомий за своєю роботою над такими стрічками, як “Білосніжка і мисливець” та “Привид в обладунках”.

Повернення до коренів

Перезапуск “Ворона” обіцяє бути вірним своїм комікс-заходам, які були випущені в 1989 році. Цей фільм не лише оновить легенду, але й відновить інтерес до культової франшизи.

Завдяки своєму захоплюючому сюжету та вражаючому акторському складу, перезапуск “Ворона” обіцяє стати одним із найгарячіших кінематографічних подій 2024 року. Насолоджуйтеся магією мстивого Ворона від 30-річчя першого фільму серії.

Джерело: https://www.unian.ua/lite/kino/voron-2024-viyshov-pershiy-treyler-remeyka-kultovogo-hita-90-h-12573336.html

Прокрутити вгору