Головна » Костюм Росомахи з “Дедпула 3” злили в інтернет

Костюм Росомахи з “Дедпула 3” злили в інтернет

Костюм Росомахи з "Дедпула 3" злили в інтернет (Фото: google)
Костюм Росомахи з “Дедпула 3” злили в інтернет (Фото: google)

Фільм “Дедпул і Росомаха має з’явитися в кінотеатрах за кілька місяців, перенісши мультивсесвіт Marvel на незвідану та несподівану територію.

Фільм не тільки перенесе Дедпула з всесвіту Marvel 20th Century Fox до кінематографічного всесвіту Marvel. Як відомо, стрічка знову покаже Г’ю Джекмана в ролі Логана. Цього разу Росомаха буде одягнений у новенький костюм коміксу. За винятком однієї фотографії, опублікованої під час виробництва фільму, ми не отримали детального уявлення про новий костюм героя – досі.

Новий кубок “Дедпул і Росомаха” був знайдений на заході CinemaCon цього тижня в Лас-Вегасі, що дало дистриб’юторам можливість попередньо переглянути кінотеатральну продукцію, яка буде доступна на підтримку фільму. На кубку з’явився новий офіційний погляд на Джекмана в ролі Росомахи, а саме костюм Росомахи з “Дедпула 3”.

На даний час незрозуміло, як саме буде пояснено повернення Джекмана до «Дедпула та Росомахи», особливо з огляду на канонічну смерть персонажа у фільмі «Логан» 2017 року. Райан Рейнольдс та інші вже підтвердили, що події нового фільму не скасовують смерті Логана, тому, схоже, подорожі в часі без нього не обійдуться.

Читайте також: Кросовер «Месники проти Людей Ікс» вийде до фільму “Секретні війни” – інсайдер

Фільм “Дедпул і Росомаха” вийде в кінотеатрах 26 липня 2024 року. Останнім часом з’явилися свіжі плакати.

Прокрутити вгору