Головна » Серіал “Агата”: Трейлер і дата виходу наступного серіалу Marvel Studios

Серіал “Агата”: Трейлер і дата виходу наступного серіалу Marvel Studios

Серіал "Агата": Трейлер і дата виходу наступного серіалу Marvel Studios (Фото: google)
Серіал “Агата”: Трейлер і дата виходу наступного серіалу Marvel Studios (Фото: google)

В рамках презентації Disney Upfront Marvel Studios представила свій черговий серіал, який присвячений Агаті з WandaVision. Кетрін Хан повернулася до своєї ролі.

Читати також: Оновлений склад “Месників” став відомим у витоку Marvel

Було підтверджено остаточну назву проекту – «Агата Весь час». Також стало відомо, що прем’єра відбудеться 18 вересня 2024 року на телеканалі Disney+. У цей день вийде два епізоди.

Оновлений логотип представлений нижче:

Крім того, відвідувачам заходу показали дебютний трейлер. Він з’явиться в Мережі 17 травня.

Серіал “Агата”: Опис трейлеру

Трейлер починається з того, що Агата Харкнесс не в образі відьми, який ми бачили в серіалі “ВандаВіжн”. Вона показана як детектив, який розслідує справу про вбивство. Героїня дивиться на список дат, а поруч з 13 жовтня стоїть знайоме ім’я: «В. Максимофф».

Далі показаний персонаж Обрі Плаза, який запитує Агату: «Ти справді бачиш себе такою? Ця відьма пішла, залишивши вас у заплутаному закляттях. Забирайся звідти». Агата прокидається і каже: «Вона забрала всю мою силу. Я можу знову стати тією відьмою».

Далі слідує кілька зловісних сцен, коли Агата клянеться пройти Відьомською дорогою і створити свій власний шабаш (спільнота відьом). З’являється героїня Петті Ліон і каже: «Яка відьма при здоровому глузді приєднається до шабашу Агати Харкнесс?», Агата зловісно сміється і відповідає: «Я не шукаю відьом при здоровому глузді».

За словами Кетрін Хан, шоу має мінімальну кількість спецефектів, тому виглядає фантастично. На презентації серіал порівняли з блокбастером за $100 млн, що може свідчити про те, що виробництво обійшлося набагато дешевше.

Прокрутити вгору