Головна » Наступний приквел до «Шаленого Максу» буде про становлення Макса

Наступний приквел до «Шаленого Максу» буде про становлення Макса

Наступний приквел до «Шаленого Максу»
Що відомо про наступний приквел до «Шаленого Максу»

“Фуріоза: Шалений Макс. Сага” зараз йде в кінотеатрах, і проект отримує позитивні відгуки критиків і глядачів. Проєкт став п’ятим фільмом із серії «Шалений Макс» режисера Джорджа Міллера, а дія відбувається до подій попередньої частини «Шалений Макс: Дорога люті».

Раніше Міллер заявляв, що у нього є більше ідей щодо розширення франшизи, і нещодавно він знову підтвердив це в розмові з USA Today. Режисер розповів, що у нього є ще одна ідея приквела до “Дороги люті“. Судячи з усього, цей приквел ближчий до самої «Дороги люті».

Що стосується того, куди ми йдемо, то є історія про Макса за рік до того, як ми зустрілися з ним на Fury Road. Я не хочу наврочити, але це історія, яку ми називаємо «Макс у пустці», і вона показує, що формує його як персонажа. Якщо зірки зійдуться, я б із задоволенням це зробив.

Якщо 79-річний Міллер таки зніме черговий приквел, багато шанувальників зададуться питанням, чи повернеться Том Харді до ролі Макса. Минуло майже десять років з тих пір, як зірка «Венома» зіграла Макса, і ні для кого не секрет, що зняти цей фільм було непросто. Під час реклами «Фуріоси» преса запитала режисера, чи зіграє Харді Макса знову. “Подивимося. Я навіть не впевнений, що ми це зробимо”, – відповів режисер.

Звичайно, Том не був першим актором, який зіграв Макса. Спочатку героя зіграв Мел Гібсон. При цьому Міллер вже заявив, що не планує повертати Гібсона у франшизу, оскільки у нього “немає жодної історії зі старшим персонажем”.

Також читайте: Відгуки про фільм «Фуріоза: Шалений Макс. Сага»: гірше, ніж “Шалений Макс: Дорога гніву”

Прокрутка до верху