Головна » Нова драматична стрічка “Відблиск” Валентина Васяновича вийшла в український прокат

Нова драматична стрічка “Відблиск” Валентина Васяновича вийшла в український прокат

Нова драматична стрічка "Відблиск" Валентина Васяновича (Фото: google)
Нова драматична стрічка “Відблиск” Валентина Васяновича (Фото: google)

Цього тижня, 16 травня, в український прокат вийшла нова драматична стрічка «Відблиск», режисером якої є відомий український кінематографіст Валентин Васянович. Фільм розповідає про російсько-українську війну та про повернення українського військового з полону.

Читайте також: Найрейтингові українські фільми, які вийшли у 2023 році

Офіційний синопсис фільму «Відблиск»

Український цивільний, а згодом військовий хірург Сергій потрапляє в полон російської армії під час російсько-української війни на сході України. У полоні він стає свідком жахливих сцен приниження, знущань і катувань українців з боку російських окупантів. У ході обміну полоненими Сергій звільняється і повертається до свого колишнього цивільного життя. Він намагається знайти сенс життя, відновлюючи відносини з колишньою дружиною та їхньою дочкою. Сергій вчиться заново бути людиною, батьком, який уміє любити та підтримувати своїх близьких.

Нова драматична стрічка “Відблиск”: Трейлер

Головні ролі та творці фільму

Головну роль у новій драмі Васяновича виконав відомий український актор театру та кіно Роман Луцький, якого можна знати за такими стрічками, як «Сторожова застава», «Віддана» та «Безславні кріпаки».

Валентин Васянович здобув популярність завдяки драмі «Атлантида», в якій знімалися ветерани АТО та волонтери. Цей фільм, що вийшов у 2019 році, також присвячений темі російсько-української війни та подоланню посттравматичного розладу. «Атлантида» була висунута від України на премії «Оскар» та «Золотий глобус» як найкращий фільм іноземною мовою, хоча й не отримала номінацій. Можливо, «Відблиск» матиме більше успіху.

Світова прем’єра

Світова прем’єра військової драми «Відблиск» відбулася у вересні 2021 року в рамках головної конкурсної програми 78-го Венеційського кінофестивалю, де стрічка боролася за головний приз — «Золотого лева».

Фільм «Відблиск» Валентина Васяновича є черговим важливим кроком в українському кінематографі, що піднімає актуальні та болючі теми війни та посттравматичних переживань. Завдяки талановитій грі Романа Луцького та майстерній режисурі Васяновича, ця стрічка має всі шанси здобути визнання як в Україні, так і за її межами. Перегляд цього фільму може стати не лише емоційним досвідом, але й важливим нагадуванням про виклики, з якими стикаються українці сьогодні.

Прокрутка до верху