Головна » Рецензія на серіал “Бодкін” від Netflix

Рецензія на серіал “Бодкін” від Netflix

Рецензія на серіал "Бодкін" від Netflix (Фото: google)
Рецензія на серіал “Бодкін” від Netflix (Фото: google)

9 травня на сервісі Netflix вийшов новий детективний трилер з елементами чорної комедії «Бодкін», що складається з семи епізодів замість звичних восьми. Виробництвом шоу займалася компанія Higher Ground Productions, яку очолюють колишній президент США Барак Обама та його дружина Мішель. У цій рецензії розповімо, наскільки комедія виявилася дотепною, трилер — напруженим, а детектив — загадковим.

Читайте також: Серіал «Джентльмени»: Рецензія

Сюжет серіалу «Бодкін»

«Бодкін» / Bodkin

Жанр трилер, детектив, комедія
Автор Джез Шарф
У ролях Вілл Форте, Шивон Каллен, Робін Кара, Девід Вілмот, Кріс Воллі
Прем’єра Netflix
Рік випуску 2024
Сайт 
IMDb

Журналістка The Guardian Дав, через певні обставини та наполегливість редактора, відправляється в богом забуте ірландське містечко Бодкін. Тут кілька десятиліть тому на свято Самайн сталося таємниче зникнення трьох людей. Дав мусить долучитися до американського подкастера Ґілберта Павера та його помічниці Емми Сізерг, щоб зібрати матеріал про цю таємницю для свого подкасту.

Прибувши на місце, герої розуміють, що привітні на перший погляд жителі Бодкіна мають що приховувати. Їхня легковажна пригода, яка мала б стати просто відпусткою, перетворюється на інтригуюче розслідування з високими ставками. До подій долучаються ірландська мафія, румунський таксист, Інтерпол, місцеві черниці та навіть продавці вугрів.

Трейлер

Плюси серіалу:

  • На початку історія інтригує.
  • Приємна атмосфера вузьких ірландських вуличок та красивих острівних пейзажів.

Мінуси серіалу:

  • Історія перевантажена зайвими деталями.
  • Ледачі акторські виступи.
  • Серіал не працює як жанровий продукт: комедія не смішить, трилер не викликає напруги, а детектив не вражає.

Аналіз

На початку серіал «Бодкін» дійсно інтригує. Атмосфера ірландського містечка додає шарму, але згодом історія починає втрачати цікавість через зайві сюжетні лінії та непотрібні деталі. Арки, які включають натяки на любовні пристрасті та присутність мафії, не отримують належного розвитку і лише затягують час. Основна сюжетна лінія тягнеться без значних подій, що притаманне багатьом продуктам Netflix.

Гумор у серіалі також не вражає. Вілл Форте виглядає відстороненим і надто серйозним, щоб бути легковажним дурником. Його персонаж не викликає емоцій, а Шивон Каллен, що грає Дав, виглядає неприємною та нецікавою. Єдиний персонаж, що запам’ятовується, це суворий бородатий чолов’яга у виконанні Девіда Вілмота.

Сценаристи, через невдачливого подкастера Ґілберта Павера, постійно нагадують про важливість якісної історії, але самі не дотримуються цієї простої істини. Серіал перевантажений зайвими сюжетними лініями, персонажами та діалогами, що розмиває основну ідею.

Висновок

«Бодкін» не виправдав очікувань, не змігши стати захопливим та інтригуючим детективним трилером. Ірландія має багато цікавих місць, але містечко Бодкін у цьому серіалі явно не є одним із них.

Прокрутка до верху