Головна » Новий кадр фільму “Ріддік 4: Фурія” показав Він Дизель

Новий кадр фільму “Ріддік 4: Фурія” показав Він Дизель

Новий кадр фільму "Ріддік 4: Фурія" показав Він Дизель (Фото: google)
Новий кадр фільму “Ріддік 4: Фурія” показав Він Дизель (Фото: google)

Він Дізель незабаром повернеться до ролі Річарда Б. Ріддіка. Поки “Форсаж 11” все ще перебуває в розробці, зйомки фільму “Ріддік: Фурія” розпочнуться 26 серпня 2024 року.

Фільм, який стане продовженням “Чорної діри” 2000 року, “Хронік Ріддіка” 2004 року та “Ріддіка” 2013 року, зніматимуть у Німеччині, Іспанії та Великій Британії. Режисер і сценарист — Девід Тухі («Втікач»). Дизель виступає не тільки в ролі зірки, але і в ролі продюсера.

Раніше актор поділився концепт-артом майбутнього блокбастера, а нещодавно представив ще один образ. Можливо, щось подібне буде і в фінальній версії фільму.

Новий кадр фільму “Ріддік 4: Фурія”

У фільмі «Ріддік: Фурія» головний герой нарешті повертається «додому», який він майже не пам’ятає і який, як він боїться, може опинитися в руїнах. Але там Ріддік знаходить інших фурійців, які борються за своє існування проти нового монстра – і деякі з цих фурійців більше схожі на нього, ніж він міг собі уявити.

Зйомки “Форсажу 11” мали розпочатися у 2024 році, але страйки сценаристів та акторів затримали розробку. Це призвело до перенесення прем’єри.

Повідомляється, що бюджет “Фурії” становив 70 мільйонів доларів. Для порівняння, триквел коштував 38 мільйонів, тобто сиквел буде набагато більшим (або Дизель отримає більшу зарплату). Очікується, що прем’єра фільму відбудеться в кінотеатрах у 2025 році, проте точної дати виходу поки що немає.

Прокрутка до верху