Головна » Фільм “Ріддік 4: Фурія”: Стартували зйомки стрічки

Фільм “Ріддік 4: Фурія”: Стартували зйомки стрічки

Фільм "Ріддік 4: Фурія": Стартували зйомки стрічки (Фото: google)
Фільм “Ріддік 4: Фурія”: Стартували зйомки стрічки (Фото: google)

Цього літа Він Дізель знову зіграє Річарда Б. Ріддіка. Зірка Форсажу” збирається розпочати зйомки у фільмі “Ріддік 4: Фурія“, четвертої частини франшизи, 26 серпня 2024 року.

Читайте також: Кінопрем’єри Netflix у квітні: Що подивитись?

Як повідомляє Variety, фільм, який розповідає про “Чорну діру” 2000 року, “Хроніки Ріддіка” 2004 року та “Ріддіка” 2013 року, зніматимуть у Німеччині, Іспанії та Великій Британії. Проект возз’єднує Дизеля зі сценаристом і режисером Девідом Тухі («Втікач»). Продюсуванням також займеться і сам Дизель. Не так давно він поділився концепт-артом:

Фільм “Ріддік 4: Фурія”: Про що буде стрічка?

У стрічки “Ріддік 4: Фурія” Ріддік нарешті повертається у свій рідний світ, місце, яке він майже не пам’ятає і яке, як він боїться, може залишитися в руїнах. Але там він знаходить інших фурійців, які борються за своє існування проти нового монстра – і деякі з цих фурійців більше схожі на Ріддіка, ніж він міг собі уявити.

Спочатку зйомки «Форсажу 11» мали розпочатися цього року, але страйки сценаристів та акторів затримали виробництво. Це призвело до перенесення прем’єри.

За чутками, бюджет Фурії становить 70 мільйонів доларів. Для порівняння, третя частина коштувала 38 мільйонів, тобто сиквел буде більшим. Очікується, що він вийде в кінотеатрах у 2025 році, але точної дати виходу поки що немає.

Прокрутити вгору