Головна » Нова заставка від PlayStation Studios дебютує в Astro Bot

Нова заставка від PlayStation Studios дебютує в Astro Bot

Вийшла нова заставка від PlayStation Studios

До виходу нової ексклюзивної гри для PlayStation 5 Astro Bot залишилося два місяці, і можна сказати, що багато власників консолей з нетерпінням чекають прем’єри.

Одним із цікавих моментів проекту, розробленого однією з внутрішніх студій PlayStation, Team Asobi, стане інтро PS Studios. Раніше інтро являло собою анімацію символіки бренду (коло, трикутник, хрест і квадрат), що нагадує інтро Marvel Studios. Тепер це просто логотип компанії та купа астроботів.

Судячи з усього, кожен реліз PlayStation тепер матиме унікальну заставку. Ви можете переглянути заставку Astro Bot нижче:

Про що Astro Bot

Материнський корабель PS5 зазнав аварії, залишивши Астро та команду ботів розкиданими по галактиках. Настав час проїхатися на своєму надійному Dual-Speeder через понад 50 планет, сповнених веселощів, небезпек і сюрпризів. У своїй подорожі Астро отримає нові здібності та возз’єднається з багатьма культовими героями всесвіту PlayStation!

Автори обіцяють повноцінний платформер, який представляє собою розширену демоверсію, що йде в комплекті з PlayStation 5 – так що ціна становить стандартні $60. Можливості бездротового контролера DualSense також використовуються на повну.

Astro Bot вийде 6 вересня 2024 року лише на PS5. На даний момент немає жодних вказівок на те, чи буде гра в кінцевому підсумку портована на ПК, як і багато інших ексклюзивів PlayStation. Швидше за все, проект не покине консоль, оскільки геймплейні фішки прив’язані до DualSense.

Прокрутка до верху