Головна » Перші покази фільму “Дедпул і Росомаха” вже розпочалися – обережно, спойлери

Перші покази фільму “Дедпул і Росомаха” вже розпочалися – обережно, спойлери

Перші покази фільму “Дедпул і Росомаха”

З довгоочікуваним возз’єднанням двох культових персонажів із всесвіту Marvel «Дедпул і Росомаха» вже почав захоплювати глядачів у всьому світі. Однак поки що йдеться про обмежену кількість людей.

Перші покази фільму “Дедпул і Росомаха”

Шанувальники чекали цього моменту з великим нетерпінням, адже фільм обіцяє стати унікальною подією, яка поєднує в собі харизму Вейда Вілсона (Райан Рейнольдс) і силу Логана (Х’ю Джекман). Напередодні виходу на великі екрани студії Disney і Marvel вирішили провести прес-покази за пару тижнів, щоб критики і блогери могли першими оцінити новинку.

Як повідомив Еліас Сільвер в X, він вже подивився фільм за коміксами. Судячи з усього, відгуки з’являться за кілька днів до старту прокату в кінотеатрах, що може свідчити про впевненість авторів у високій якості фільму.

Відгуки про Дедпул і Росомаха

Перша хвиля відгуків про фільм має з’явитися найближчим часом. Критикам зазвичай дозволяють поділитися коротким постом у соціальних мережах, поділившись своїми враженнями після показу.

Залишається сподіватися, що в Мережі не з’являться великі спойлери. Незважаючи на підписане ембарго, деякі журналісти зливають інформацію, тому найближчими тижнями потрібно бути обережнішими.

Фільм “Дедпул і Росомаха” вийде в прокат 25 липня 2024 року. Шанувальникам супергероїки залишилося зовсім небагато чекати. За словами режисера, “люди збожеволіють”.

Прокрутка до верху