Головна » Новий «Чужий» 2025 року порадує шанувальників перших фільмів

Новий «Чужий» 2025 року порадує шанувальників перших фільмів

Новий «Чужий» 2025 року порадує

Коли справа доходить до відродження улюблених франшиз, деякі автори прагнуть взяти базові концепції та переосмислити їх абсолютно нетрадиційними способами. З майбутнім серіалом Ноа Хоулі «Чужий» все трохи інакше, оскільки він більше схожий на оригінальні проекти.

Актриса Сандра Йі Сенсиндайвер у розмові з Variety стверджує, що шанувальники перших частин саги оцінять нове шоу. Чи означає це, що серіал буде наративно, тематично чи тонально більше відповідати фільмам про «Чужого» та «Чужого» порівняно з іншими проектами у всесвіті, але ця заява, безсумнівно, розвіє побоювання деяких фанатів.

Я думаю, що особливо фанати, які люблять «Чужого» [Рідлі Скотта] і «Чужих» [Джеймса Кемерона], будуть дуже задоволені всесвітом і побудовою світу в цьому переосмисленні. Багато геніальних людей, багато дуже цікавих акторів, які дуже віддані своїй справі, і, звичайно ж, Ной Хоулі просто блискучий оповідач.

Я не можу сказати більше того, що було дуже захоплююче і цікаво грати мою героїню… І я також вважаю, що це задоволення, що ніхто раніше в неї не грав. Для мене також чудово мати можливість встановити планку того, про що цей персонаж. Серіал порадує старих шанувальників оригінальних фільмів.

Відродження франшизи «Чужий» після «Чужий: Заповіт»

Цього року в кінотеатрах вийде фільм “Чужий: Ромул”, події якого відбуваються між першими двома частинами серіалу. Актори і режисер цього проекту також вказали, що він ближче по тону до оригіналу.

З іншого боку, серія «Чужий» Хоулі все ще оповита таємницею. З огляду на те, як йому вдалося реалізувати концепцію братів Коенів і переробити її для «Фарго», цікаво подивитися на його «Чужого». Також варто відзначити його роботу над шоу «Легіон», в якому унікально використовуються концепції з коміксів Marvel і показують світ Людей Ікс по-новому.

«Чужий: Ромул» вийде в кінотеатрах 15 серпня 2024 року, а серіал від FX очікується у 2025 році. Раніше було підтверджено його місце в часовій шкалі Всесвіту.

Прокрутка до верху