Головна » Нові чутки Marvel: зйомки фільму “Чорна пантера” та “Месники: Таємні війни”

Нові чутки Marvel: зйомки фільму “Чорна пантера” та “Месники: Таємні війни”

Нові чутки від Marvel

Кінематографічний всесвіт Marvel продовжує радувати (хоч і не завжди) своїх шанувальників новими проектами та цікавими сюжетними арками. Судячи з чуток, студія готує масу цікавих моментів, про які ми розповімо в цій статті.

Месники 5 і Таємні війни

За словами інсайдера Деніела Ріхтмана, зйомки п’ятого фільму “Месники” розпочнуться у січні 2025 року і закінчаться у серпні того ж року. Після цього буде невелика перерва, а восени розпочнуться зйомки наступного великого проекту – «Месники: Таємні війни». Інший інсайдер нещодавно вказав, що прем’єри кросоверів будуть перенесені.

Шибайголова: Народжений знову – другий сезон

Ріхтман також розповів, що зйомки другого сезону серіалу “Шибайголова: Народжений знову” розпочнуться восени 2024 року і триватимуть до середини 2025 року. Це означає, що другий сезон вийде через рік після першого, приблизно навесні 2026 року.

Мультсеріал «Очі Ваканди»

Також цікава інформація про мультсеріал «Очі Ваканди» від Річтана. Стиль мультсеріалу очікується дуже красивим, хоч і не надто реалістичним. Крім того, шоу розповість історію Троянської армії, яка додає елемент історичної епопеї до кінематографічного всесвіту Marvel.

Інший інсайдер Алекс Перес також поділився новими подробицями про спін-офф “Чорної пантери“. Анімацією займається компанія Axis Studios, відома за мультсеріалом «Любов. Смерть. Роботи», екранізація Borderlands та ігор ValorantDestiny 2 та Diablo.

Анімаційний стиль мультсеріалу буде повністю комп’ютерним, що відображає попередню роботу Axis Studios. За словами Переса,головним аспектом проекту стане поява грецьких богів, що підтверджує інформацію Ріхтмана, і Залізного кулака.

Прокрутка до верху