Головна » Розробка BioShock 4 активізувалася – Cloud Chamber шукає нових співробітників

Розробка BioShock 4 активізувалася – Cloud Chamber шукає нових співробітників

Стало відомо, що розробка BioShock 4 активізувалася

Схоже, студія Cloud Chamber починає нарощувати темпи розробки чергової частини серії BioShock, яку багато геймерів досі називають просто BioShock 4.

Ще у 2019 році компанія 2K Games оголосила, що Cloud Chamber розпочала роботу над новою грою BioShock. Однак з моменту цього анонсу взагалі не було жодних новин про проєкт, що змушує шанувальників серіалу гадати, що відбувається всередині Cloud Chamber. Зараз, судячи з нового повідомлення від одного зі співробітників студії, схоже, що розробка активізувалася.

Як зазначив Eurogamerробота над BioShock 4 «набирає обертів». На своїй сторінці в LinkedIn старший кінодизайнер Cloud Chamber Джефф Спунхауер оголосив про пошук нових співробітників, які приєднаються до команди, включаючи письменників, дизайнерів і художників. Більше ніякої інформації про сам проект не надано, але очевидно, що він все ще знаходиться на ранніх стадіях.

Що це означає для BioShock 4?

Висновок цієї публікації Спунхауера полягає в тому, що BioShock 4 може бути в процесі повної розробки. У більшості випадків студії відеоігор працюють на етапі «пре-продакшену» протягом кількох років, поки вони з’ясовують масштаб, історію та механіку, які вони хочуть реалізувати. Судячи з нових позицій Cloud Chamber, схоже, що тепер компанія має конкретне уявлення про BioShock 4. Тим не менш, навіть якщо це так, це означає, що гра, швидше за все, вийде не раніше 2026 року.

Можливо, до виходу нової частини вийде ремейк BioShock, про який давно ходять чутки.

Також читайте: BioShock від HBO: Нейромережа показала екранізацію

Прокрутка до верху