Головна » Новий фільм «Відьма з Блер»: Blumhouse і Lionsgate об’єднуються

Новий фільм «Відьма з Блер»: Blumhouse і Lionsgate об’єднуються

Новий фільм «Відьма з Блер»: Blumhouse і Lionsgate об'єднуються (Фото: google)
Новий фільм «Відьма з Блер»: Blumhouse і Lionsgate об’єднуються (Фото: google)

Через двадцять п’ять років після виходу класики, що змінює жанр, Lionsgate і Blumhouse оголосили на CinemaCon, що вони співпрацюють над розробкою та виробництвом нового фільму, заснованого на проекті «Відьма з Блер», який стане першим фільмом у угоді з Blumhouse, щоб переосмислити класику жахів з бібліотеки Lionsgate.

Читайте також: Серіал “Монарх: Спадщина монстрів” продовжено на 2 сезон

Про це нещодавно заявили Адам Фогельсон, голова Lionsgate Motion Picture Group, та Джейсон Блюм, засновник і генеральний директор Blumhouse.

Компанія Blumhouse, що базується в Universal Pictures, з якою вона уклала угоду з першим поглядом, є золотим стандартом у сфері жахів, забезпечивши результати блокбастерів низці скромнобюджетних фільмів, включаючи франшизи «Паранормальне явище», «Підступний», «Судна ніч», «Зловісний», «Хелловін», «П’ять ночей у Фредді» та M3GAN, а також відзначені нагородами франшизи «Геть» та «BlacKkLts». Фільми Блюмхауса зібрали у світовому прокаті близько 6 мільярдів доларів.

Блум працюватиме над новим фільмом за мотивами «Проекту «Відьма з Блер: курсова робота з іншого світу» з продюсером Роєм Лі. Раніше Лі продюсував «Проект «Відьма з Блер: Нова глава» (2016), останню частину франшизи.

Мені неймовірно пощастило працювати з Джейсоном протягом багатьох років. У нас склалися міцні стосунки під час роботи над Doomsday, коли я працював в Universal, і ми заснували STX [розважальну медіа-компанію] з його фільмом «Подарунок». У цьому жанрі немає нікого кращого, ніж команда Blumhouse. Ми дуже раді розпочати цю співпрацю з новим баченням проекту «Відьма з Блер», який донесе цю класику жахів до нового покоління. Нам дуже приємно співпрацювати з ними над цим та іншими проектами, на які ми з нетерпінням чекаємо найближчим часом.

– сказав Фогельсон

Я дуже вдячний Адаму та команді Lionsgate за те, що вони дозволили нам грати в їхній пісочниці. Я великий шанувальник «Проекту «Відьма з Блер: курсова робота з іншого світу», який переніс ідею знайденого кіно в жанр жахів і став справжнім культурним феноменом. Я думаю, що не було б «Паранормальної активності», якби не проект «Відьма з Блер», тому я відчуваю, що це справді особлива можливість, і я з нетерпінням чекаю, щоб побачити, до чого вона призведе.

– сказав Блум

«Проекту «Відьма з Блер: курсова робота з іншого світу», шедевр жанру фільмів, був створений у 1999 році і згодом породив власний розгалужений всесвіт, включаючи офіційні сиквели у 2000 та 2016 роках, а також численні книги та відеоігри, які поглибили знання.

Прокрутити вгору