Головна » Супермен, Генрі Кавілл, вперше стане батьком

Супермен, Генрі Кавілл, вперше стане батьком

Супермен стане татом! Генрі Кавілл і його кохана Наталі Віскузо чекають на поповнення в родині.

Зірка кінематографічного всесвіту DC і “Відьмака” Генрі Кавілл скоро стане батьком. На червоній доріжці “Міністерства у справах неджентльменів” актор розповів в інтерв’ю Access Hollywood, що вони з дівчиною Наталі Віскузо чекають на первістка.

Хоча жодних інших подробиць на даний момент не оприлюднено, Кавілл зазначив, як сильно він з нетерпінням чекає на цю нову віху у своєму житті. За чутками, Кавілл і Вісудо, колишній віцепрезидент телевізійних і цифрових студій Legendary Entertainment, зустрічаються з 2021 року. Наприкінці 2022 року було підтверджено, що вони разом працюватимуть над майбутнім кінематографічним всесвітом Warhammer 40K.

Я дуже радий цьому. Ми з Наталі дуже схвильовані. Я впевнений, що скоро ви дізнаєтеся більше.

Генрі Кавілл і його кохана Наталі Віскузо (instagram)

Протягом багатьох років ходили чутки про те, чи повторить Кавілл свою роль Кларка Кента на великому екрані. І сталося це у сцені після титрів фільму за коміксами “Чорний Адам” 2022 року. З тих пір, як Джеймс Ганн і Пітер Сафран втрутилися, щоб «перезавантажити» DC Studios, було підтверджено, що Кавілл не буде грати Супермена в майбутньому. На цю роль вже затверджено Девіда Коренсвета, який дебютує у фільмі Ганна “Супермен” у 2025 році.

Фільм “Міністерство у справах неджентльменів зняв режисер Гай Річі, а також у головних ролях знялися Ейса Гонсалес, Алан Рітчсон, Генрі Голдінг та інші. Фільм вийде у світовий прокат 18 квітня 2024 року.

Прокрутити вгору