Головна » Трейлер фільму “Бетдівчина” з Дженною Ортегою в головній ролі

Трейлер фільму “Бетдівчина” з Дженною Ортегою в головній ролі

Трейлер фільму "Бетдівчина" з Дженною Ортегою в головній ролі (Фото: google)
Трейлер фільму “Бетдівчина” з Дженною Ортегою в головній ролі (Фото: google)

В останньому трейлері з’явилася Дженна Ортега в ролі Бетдівчини. Чи справді новий фільм DC вийде наприкінці 2024 року?

Warner Bros. планувала, що сольний фільм про Бетдівчину, зйомки якого завершилися в березні 2022 року і з Леслі Грейс у головній ролі, вийде у другій половині 2022 року.

На жаль, 3 серпня 2022 року фільм про Бетдівчину був відкладений на невизначений термін Warner Bros. При цьому джерела, близькі до ситуації, повідомили, що компанія сподівається використати його для списання податків.

Чи справжній фільм «Бетдівчина» з Дженною Ортегою?

81-секундний трейлер на YouTube показав зірку “Венздей” Дженну Ортегу в ролі Бетдівчини в новому сольному фільмі, який має вийти восени 2024 року.

Трейлер

Ортега з’являється в ролі Барбари Гордон у фільмі, присвяченому класичній героїні DC, разом із Джей Кей. Сіммонс у ролі Джима Гордона та Марго Роббі у ролі Харлі Квінн

Шанувальники помітять, що цей трейлер з’явився на YouTube-каналі, який відомий створенням фейкових трейлерів гіпотетичних фільмів. Як і решта трейлерів каналу, цей не справжній: Дженна Ортега не прив’язана до фільму «Бетдівчина».

Кадри, показані в трейлері, взяті з останніх фільмів DC, включаючи «Загін самогубців» (2016), «Ліга справедливості» (2017), «Загін самогубців: Місія наскрізь» (2021) і «Бетмен» (2022).

Також можна побачити пару моментів з трилогії «Темний лицар», де Ортега одягнений у фіолетово-золотий костюм Бетдівчини.


Скріншот з трейлера YouTube / KH Studio

Поки нові керівники DC Studios Джеймс Ганн і Пітер Сафран не оголосять про плани включити Бетдівчину в новий DCU, персонаж, схоже, не має найближчого майбутнього на екрані.

Тим часом графік Ортеги не збавляє обертів: у 2024 році на екрани вийде фільм “Бітлджус Бітлджус”, де вона грає головну роль. Актриса також збирається повторити роль Венздей Аддамс у другому сезоні серіалу “Венздей” від Netflix, хоча, за деякими даними, вона може не брати участь у серіалі після виходу нового сезону.

Прокрутити вгору