Головна » Новий проект Зака Снайдера для дорослих: він виглядає краще, ніж “Бунтарський місяць”

Новий проект Зака Снайдера для дорослих: він виглядає краще, ніж “Бунтарський місяць”

Новий проект Зака Снайдера для дорослих (Фото: google)
Новий проект Зака Снайдера для дорослих (Фото: google)

Навесні цього року Зак Снайдер випустив другу частину науково-фантастичного бойовика “Бунтівний місяць”, яка була розкритикована глядачами та пресою, але цього року може вийти щось більш варте уваги.

Читайте також: Новий фільм “300 спартанців” можуть зняти без Зака Снайдера

Режисер деякий час працював над аніме «Сутінки богів», прем’єра якого готується до кінця 2024 року. Вже деякий час Netflix і режисер тизерять епічний мультсеріал, і тепер у нас є кілька свіжих кадрів.

Новий образ представили у спеціальному ролику Netflix, який присвячений анімаційним проектам сервісу. Ви можете побачити зображення нижче:

Новий проект Зака Снайдера для дорослих (Фото: google)

Точної дати виходу мультсеріалу з дорослим рейтингом TV-MA («18+») поки що немає, але скоро ми обов’язково дізнаємося більше. Адже Netflix має великі плани на Міжнародний фестиваль анімації в Ансі, який відбудеться цього місяця.

Проект присвячений подіям, які призвели до руйнування Мідгарда і Асгарда, а потім і до загибелі більшості богів у вирішальній битві зі злом, силами природи і велетнями. У розробці шоу також взяли участь Джей Оліва («Ліга темної справедливості») та Ерік Карраско («Супердівчина»). Сам Снайдер зняв лише першу та останню серії.

Зазначимо, що це вже не перший анімаційний проект режисера. У 2010 році на екрани вийшов повнометражний мультфільм «Легенди нічних сторожів», який провалився в прокаті. Він зібрав трохи більше 140 мільйонів доларів у всьому світі при бюджеті в 80 мільйонів доларів.

Прокрутка до верху