Головна » Обкладинки фільму “Дедпул і Росомаха” виклали в мережу

Обкладинки фільму “Дедпул і Росомаха” виклали в мережу

Нові обкладинки фільму “Дедпул і Росомаха”

Балакучий найманець дуже скоро повернеться на великий екран, оскільки фільм «Дедпул і Росомаха» вийде в кінотеатрах наприкінці липня. Очікується, що проект Marvel Studios матиме справжній успіх у прокаті, а нова серія варіантів обкладинок від Marvel Comics готує фанатів до веселощів.

Видавництво представило комплект обкладинок на тему майбутнього фільму за коміксами. Вони будуть випущені протягом літа в різних коміксах за участю Вейда Вілсона, тому шанувальники, безсумнівно, захочуть зібрати їх усі.

Обкладинки фільму “Дедпул і Росомаха”

Ви можете побачити обкладинки нижче:

Дія «Дедпула та Росомахи» відбувається в MCU?

У той час як і Логан Г’ю Джекмана, і Среда Райана Рейнольдса з’являлися в колишньому кінематографічному всесвіті Fox, триквел «Дедпула» явно вказує на те, що персонажі стрибнуть у кінематографічний всесвіт Marvel. При цьому основні події все одно не розгорнуться в основному кінематографічному всесвіті, де існують Месники, Вартові Галактики та Вічні.

Прем’єра блокбастера відбудеться в кінотеатрах 25 липня 2024 року. Нещодавно режисер підтвердив, що чутки про епізодичну роль у фільмі “Дедпул і Росомаха” виявилися правдою.

Прокрутка до верху