Головна » Чутки про камео у фільмі “Дедпул і Росомаха” виявилися правдою, зізнався режисер

Чутки про камео у фільмі “Дедпул і Росомаха” виявилися правдою, зізнався режисер

Чутки про камео у фільмі "Дедпул і Росомаха" виявилися правдою (Фото: google)
Чутки про камео у фільмі “Дедпул і Росомаха” виявилися правдою (Фото: google)

«Дедпул і Росомаха» нарешті вийде наприкінці цього місяця, і шанувальники Marvel з нетерпінням чекають на повернення Райана Рейнольдса та Г’ю Джекмана до своїх ролей.

Читайте також: Розкрито роль Блейда Веслі Снайпса у фільмі “Дедпул 3” – нова команда героїв з X-23

У триквелі «Дедпула» кіноманів також може очікувати багато сюрпризів. З тих пір, як проект був анонсований, ходили чутки про різні камео, починаючи від легенд Marvel і закінчуючи поп-зірками, такими як Тейлор Свіфт. В результаті деякі імена дійсно підтвердилися, але ми досі не знаємо точно, хто може з’явитися.

Під час нещодавнього інтерв’ю Entertainment Weekly режисер Шон Леві натякнув на більшу кількість камео. При цьому автори не завжди намагалися вписати персонажів в сюжет.

Ми не хотіли, щоб якісь камео чи персонажі були сюжетом фільму. Але вони розкидані по всій плівці. Персонажів багато. Інтернет кишить чутками про безліч камео персонажів цього фільму. Деякі чутки правдиві, деякі далекі від істини.

Одне камео побічно підтверджено

Чутки про камео у фільмі “Дедпул і Росомаха” виявилися правдою (Фото: google)

Поки ми чекаємо, хто ще з’явиться в епізодичній ролі у фільмі за коміксами, є один актор, який заперечив свою причетність. Вінні Джонс, який зіграв Джаггернаута у фільмі “Люди Ікс: Остання битва“, заявив, що відмовився зніматися в епізодичних ролях у “Дедпулі та Росомахі“.

Як не дивно, нещодавно мене запросили зіграти в новому «Дедпулі», і я поговорив з режисером і сказав, що це така драма – вдягнути цей костюм морально і фізично. Це мало і свої психологічні наслідки, адже цілий день в ньому нічого не можна робити, а пити можна тільки через соломинку. Тому ми не змогли укласти угоду щодо Дедпула.

Незважаючи на гучну заяву, персонажа помітили на нещодавно оприлюдненому відео. Складається враження, що актори бояться розповідати зайвого, враховуючи суворі контракти з Marvel Studios.

Фільм-комікс “Дедпул і Росомаха вийде в кінотеатрах 25 липня 2024 року.

Прокрутка до верху