Головна » Розкрито роль Блейда Веслі Снайпса у фільмі “Дедпул 3” – нова команда героїв з X-23

Розкрито роль Блейда Веслі Снайпса у фільмі “Дедпул 3” – нова команда героїв з X-23

Розкрито роль Блейда Веслі Снайпса у фільмі "Дедпул 3" (Фото: google)
Розкрито роль Блейда Веслі Снайпса у фільмі “Дедпул 3” (Фото: google)

Блейд, якого зіграв Веслі Снайпс, відіграватиме значну роль у розвитку фільмів за коміксами, і нещодавно стало відомо, що він з’явиться в майбутньому фільмі «Дедпул і Росомаха».

Читайте також: Рецензія на фільм “Уявні друзі” з Раяном Рейнольдсом

Розкрито роль Блейда Веслі Снайпса у фільмі “Дедпул 3”:

Інформацію підтвердив відомий інсайдер галузі Деніел Ріхтман. За його словами, участь Снайпса в цьому проекті Marvel Studios не обмежиться коротким камео, що, безсумнівно, сподобається багатьом шанувальникам героя.

Джерело TheGeeky Cast додало, що Блейд стане частиною команди Resistance, до якої входять інші культові персонажі. До складу групи увійшли (актори – наші припущення):

Очікувана стрічка «Дедпул і Росомаха» обіцяє подарувати вибухове поєднання непередбачуваного та комедійного Вейда Вілсона (Райан Рейнольдс) з похмурим та суворим Логаном (Г’ю Джекман). Зовнішній вигляд таких персонажів, як Блейд, Х-23 та інших героїв, напевно порадує давніх шанувальників фільмів за коміксами.

Головною інтригою залишається те, як саме будуть взаємодіяти між собою такі різні персонажі. Також ще не дуже зрозуміло, про що буде сюжет. Судячи з усього, Опору протистоятиме Кассандра Нова, яка загрожує знищити мутантів і не тільки.

Прем’єра фільму відбудеться 25 липня 2024 року.

Прокрутка до верху