Головна » Обличчя таємного ситха показано в 5 епізоді «Зоряні війни: Аколіт»

Обличчя таємного ситха показано в 5 епізоді «Зоряні війни: Аколіт»

Обличчя таємного ситха показано в 5 епізоді «Зоряні війни: Аколіт» (Фото: google)
Обличчя таємного ситха показано в 5 епізоді «Зоряні війни: Аколіт» (Фото: google)

До сих пір, під час розквіту Республіки, ситхи не грали великої ролі в «Зоряних війнах». Інші злі сили тероризували галактику в книгах і коміксах, але один безіменний, безликий Майстер ситхів з’явився в «Зоряних війнах: Аколіт».

Особистість майстра трималася в таємниці протягом перших чотирьох епізодів шоу, і шанувальники гадали, хто це. У п’ятому епізоді маска остаточно знімається, а глядачі отримали можливість побачити перших ситхів цієї епохи.

Читайте також: Прем’єра серіалу “Аколіт” на Disney+: Відгуки критиків

Увага, далі йдуть спойлери!

Напередодні п’ятого епізоду «Аколіта» однією з найпопулярніших теорій щодо таємничого майстра Мей (Амандла Стенберг) було те, що це був Кімір, персонаж, якого грає Менні Хасінто. Ця теорія підтвердилася цього тижня. Під час битви з групою джедаїв посеред лісу з Кіміра зняли маску, і всі дізналися про його справжню особистість. Джедаї вже зустрічалися з ним на початку сезону, коли він прикидався власником магазину, щоб дати Мей інформацію про джедая, якого вона намагалася вбити.

Обличчя таємного ситха показано в 5 епізоді «Зоряні війни: Аколіт» (Фото: google)

Кімір здавався лагідним і привітним приятелем, але насправді це був вчинок лиходія. В останньому епізоді він вступає в поєдинок один на один з молодим падаваном Джекі Лоном (Дафна Кін), яка зняла маску. Потім він тричі вдаряє її в груди своїм світловим мечем, і його обличчя нарешті відкривається, коли тіло героїні бездиханно падає на землю.

Дивно, але Джекі була не єдиною жертвою Кіміра в битві. Він також клацнув шиєю Йоди Фандара (Чарлі Барнетт), можливо, найпопулярнішого персонажа серіалу.

Вбивши двох улюблених джедаїв за лічені хвилини, Кімір зарекомендував себе як один із найсмертоносніших лиходіїв у «Зоряних війнах». Можливо, такий крок сценаристів піде на користь серіалу, який загруз у негативних оцінках глядачів.

До фіналу залишилося три епізоди. Нові епізоди проекту виходять щосереди на Disney+.

Прокрутка до верху