Головна » Нові кадри фільму “Дедпул і Росомаха”: Злий Логан, варіант Вейда та вороги

Нові кадри фільму “Дедпул і Росомаха”: Злий Логан, варіант Вейда та вороги

Нові кадри фільму "Дедпул і Росомаха" (Фото: google)
Нові кадри фільму “Дедпул і Росомаха” (Фото: google)

Маркетинг триквела «Дедпул і Росомаха» знаходиться на піку, тому ми регулярно отримуємо нові кадри.

Повний трейлер підтвердив, що наступний проект кінематографічного всесвіту Marvel покаже подорож центрального дуету мультивсесвітом. Судячи з усього, історія безпосередньо пов’язана з тим, що агентство TVA (Time Variance Authority) змушує Вейда Вілсона (Райан Рейнольдс) зупинити Кассандру Нову (Емма Коррін). Звичайно ж, він бере з собою Логана (Х’ю Джекман)) і Догпул, собака Дедпула.

Читайте також: Новий трейлер фільмів Дедпул і Росомаха та “А що, як…”. Дивовижні подробиці 3 сезону – MCU Leaks

Портал Total Film (спасибі, GamesRadar+) представив свіжі кадри, на яких видно сцени, які з’являються на відео. Складається враження, що команда хоче зберегти великі сюрпризи перед прем’єрою, тому показує одні й ті ж епізоди з різних ракурсів.

«Дедпул і Росомаха» – перший повноцінний проект про двох популярних героїв Marvel, якщо забути про перший сольний фільм Логана, де, як відомо, Рейнольдс також зіграв роль Вейда. З огляду на високі очікування фанатів MCU, автори намагаються зробити найкращий блокбастер з можливих, тому останнім часом відбулися перезйомки.

Не так давно інсайдер представив нову концепцію, яка буде реалізована у фільмі за коміксами. Завдяки йому очікуються великі камео.

Фільм Marvel Studios вийде в прокат 25 липня 2024 року.

Прокрутка до верху