Головна » Новий тизер-трейлер “Дедпул і Росомаха” Натякає на Появу Нової Супергероїні

Новий тизер-трейлер “Дедпул і Росомаха” Натякає на Появу Нової Супергероїні

Новий тизер-трейлер "Дедпул і Росомаха" (Фото: google)
Новий тизер-трейлер “Дедпул і Росомаха” (Фото: google)

До Дня друзів у мережі з’явився новий тизер-трейлер супергеройського блокбастера Шона Леві “Дедпул і Росомаха”, який натякає на появу нової супергероїні. І варто зауважити, що у неї приголомшливі ніжки.

Читайте також: Дедпул і Росомаха: пояснення сцени з шоломом Людини-мурахи

Сюжет фільму

У своєму третьому майже сольному фільмі, який продовжує серію хітових кінокоміксів “Дедпул” та “Дедпул 2”, Вейд Вілсон веде тихий спосіб життя. Проте, несподівано він потрапляє в організацію “Управління тимчасовими змінами” (УТЗ), яка змушує його повернутися до свого альтер-его Дедпула та змінити хід історії разом із Росомахою.

Відносини Дедпула і Росомахи

Новий трейлер, випущений на честь Дня друзів, присвячений темі дружби між непримиренними ворогами – Дедпулом та Росомахою. Їхні ролі виконують Раян Рейнольдс та Г’ю Джекман. Шанувальники цього дуету з нетерпінням чекали на новий трейлер, і він не розчарував.

Загадкова Леді Дедпул

На 30-й секунді трейлера показано новий кадр, який притягнув увагу глядачів: ноги нової супергероїні – Леді Дедпул із коміксів Marvel. Цей момент викликав багато запитань і теорій серед шанувальників.

Хто зіграє Леді Дедпул?

У мережі активно обговорюють, хто може виконати роль Леді Дедпул. Серед можливих кандидатів називають Морену Баккарін, яка грає Ванессу, кохану Дедпула, або ж Блейк Лайвлі, дружину Раяна Рейнольдса. А ви як думаєте? Діліться своїми припущеннями у коментарях.

Головна лиходійка фільму

Відомо, що головною лиходійкою третьої частини пригод Дедпула буде Кассандра Нова, сестра Чарльза Ксав’єра. Цю роль виконає зірка серіалу “Корона” Емма Коррін. Її персонаж обіцяє бути складним і непередбачуваним супротивником для головних героїв.

Очікування

Тизер-трейлер тільки підсилив очікування серед фанатів, які з нетерпінням чекають виходу фільму “Дедпул і Росомаха“. Очікується, що фільм буде наповнений екшеном, гумором та несподіваними поворотами сюжету, які є візитною карткою серії про Дедпула.

З нетерпінням чекаємо на прем’єру цього багатообіцяючого блокбастера!

Прокрутка до верху