Головна » Гра про квідич із Гаррі Поттера буде доступна безкоштовно з PS Plus

Гра про квідич із Гаррі Поттера буде доступна безкоштовно з PS Plus

Гра про квідич із Гаррі Поттера
Нова гра про квідич із Гаррі Поттера

Sony підтвердила майбутню велику гру, яка з’явиться за підпискою PlayStation Plus у 2024 році.

Здебільшого, цей рік вже був досить цікавим у плані безкоштовних ігор для передплатників PS Plus. За півроку Sony роздала такі ігри, як A Plague Tale: RequiemFoamstarsEA Sports FC 24Immortals of AveumGhostrunner 2 і Sifu, і це лише деякі з них. І хоча всі ці ігри є досить великими релізами, на початку осені геймерів може очікувати несподіваний сюрприз.

В рамках Summer Game Fest в повному обсязі була показана гра за мотивами всесвіту Гаррі Поттера про квідич, яка називається Harry Potter: Quidditch Champions. Тепер підтверджено, що в рамках підписки PlayStation Plus реліз буде доступний з першого дня.

Минулого року WB Games оголосила, що працює над новою багатокористувацькою грою в квідич. Тепер видавець нарешті відкрив завісу над Harry Potter: Quidditch Champions і повідомив потенційним гравцям, що проєкт вийде 3 вересня 2024 року.

Причина, через яку Harry Potter: Quidditch Champions буде на підписці PS Plus, полягає в минулорічному випуску Hogwarts Legacy. Гра про Гаррі Поттера з відкритим світом стала найбільш продаваною грою 2023 року, що наочно показує привабливість всесвіту. Sony явно вирішила скористатися цією популярністю.

Гра Harry Potter: Quidditch Champions буде доступна на PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S/X та ПК.

Також читайте: Безкоштовні ігри, які можуть бути в розіграші PS Plus у червні 2024 року

Прокрутка до верху