Головна » Міні-серіал “Таємниця семи циферблатів” за романом Агати Крісті

Міні-серіал “Таємниця семи циферблатів” за романом Агати Крісті

Міні-серіал "Таємниця семи циферблатів" за романом Агати Крісті (Фото: google)
Міні-серіал “Таємниця семи циферблатів” за романом Агати Крісті (Фото: google)

За повідомленням Variety, сервіс Netflix розпочав виробництво детективного міні-серіалу “Таємниця семи циферблатів”, заснованого на однойменному романі легендарної письменниці Агати Крісті.

Читайте також: Найцікавіші новинки Netflix у червні

Акторський склад

У головних ролях знімуться відомі актори Гелена Бонем Картер, Мартін Фрімен та Мія МакКенна-Брюс, яка здобула популярність завдяки незалежному фільму “Як зайнятися сексом”. Їхній талант і харизма обіцяють створити захоплюючу атмосферу та додати глибини персонажам.

Сюжет

Події міні-серіалу розгортатимуться у Лондоні 1925 року. У центрі сюжету – загадкова смерть гостя у заміському маєтку. Убивця залишає біля тіла жертви сім будильників, що стає ключовою підказкою у розслідуванні. Справу бере на себе суперінтендант Баттл, який має розплутати цю складну та заплутану загадку.

Творча команда

Сценаристом і шоуранером серіалу виступить Кріс Чибнелл, відомий своєю роботою над серіалом “Убивство на пляжі”. Режисером проекту стане Кріс Свіні, який працював над популярним серіалом “Турист”. Їхній професійний досвід та вміння створювати напружені та інтригуючі сюжети гарантують високу якість майбутньої екранізації.

Попередні екранізації та зйомки

Роман “Таємниця семи циферблатів” вже екранізувався у 1981 році. Новий міні-серіал обіцяє додати сучасний погляд на класичний твір. Зйомки відбудуться цього літа у Великій Британії, що забезпечить автентичність атмосфері 1920-х років.

Додаткова інформація

Агата Крісті, відома як “Королева детективу”, створила численні шедеври, які неодноразово екранізувалися. Її романи пронизані інтригами, несподіваними поворотами сюжету та майстерно виписаними персонажами. “Таємниця семи циферблатів” – це один з найвідоміших творів письменниці, що обіцяє захопити глядачів своєю загадковістю та напруженістю.

Очікування

Дата виходу міні-серіалу поки що невідома, але фанати творчості Агати Крісті та шанувальники детективного жанру вже з нетерпінням очікують на прем’єру. Впевнені, що нова екранізація “Таємниці семи циферблатів” стане справжнім хітом і подарує глядачам незабутні враження.

Слідкуйте за новинами від Netflix, щоб не пропустити анонс дати виходу цього багатообіцяючого міні-серіалу.

Прокрутка до верху