Головна » Крістен Стюарт зіграє Саллі Райд у біографічному міні-серіалі “Челленджер” на Amazon Prime Video

Крістен Стюарт зіграє Саллі Райд у біографічному міні-серіалі “Челленджер” на Amazon Prime Video

Крістен Стюарт зіграє Саллі Райд у біографічному міні-серіалі "Челленджер" (Фото: google)
Крістен Стюарт зіграє Саллі Райд у біографічному міні-серіалі “Челленджер” (Фото: google)

За інформацією Deadline, Крістен Стюарт виконає головну роль у новому біографічному міні-серіалі “Челленджер”, який буде доступний на платформі Amazon Prime Video.

Читайте також: Новий трилер “Плоть богів” з Крістен Стюарт і Оскаром Айзеком у головних ролях

Сюжет серіалу

Крістен Стюарт зіграє легендарну американську астронавтку Саллі Райд, яка у 1983 році стала першою американкою в космосі. Сюжет серіалу базується на книзі Мередіт І. Бегбі “Новенькі” (The New Guys), яка розповідає про групу випускників NASA 1978 року. Вони належали до різних соціальних верств і зробили значний внесок у космічні дослідження.

Виробництво

Проєкт розробляється студіями Amazon MGM і Amblin. Сценарій і шоуранерство доручені Меггі Кон, яка раніше працювала над серіалами “Сходи” і “Американська історія злочинів”. Крістен Стюарт не тільки виконає головну роль, але й виступить як виконавчий продюсер серіалу.

Розширений контекст

Саллі Райд, яка стала першою американською жінкою в космосі, відома не лише своїм польотом у 1983 році, але й значним внеском у популяризацію науки і техніки серед молоді, особливо серед дівчат. Після завершення кар’єри в NASA, Райд активно займалася освітньою діяльністю і заснувала Sally Ride Science, компанію, що займається науковою освітою.

Група випускників NASA 1978 року, також відома як “Тридцятка п’ятка новачків”, включала перших жінок і небілих астронавтів, що стало важливим кроком до більшої різноманітності у космічній програмі США.

Творча команда

Меггі Кон, яка очолить проєкт, має великий досвід у створенні драматичних серіалів. Її попередні роботи, такі як “Сходи” і “Американська історія злочинів”, здобули визнання критиків та аудиторії.

Дата виходу

На даний момент, дата виходу серіалу “Челленджер” на Amazon Prime Video залишається невідомою. Проте, очікується, що серіал приверне велику увагу завдяки захоплюючому сюжету і талановитому акторському складу.

Очікуйте прем’єру “Челленджера” на Amazon Prime Video, щоб дізнатися більше про героїчні досягнення Саллі Райд і її колег з NASA.

Прокрутка до верху