Головна » Трейлер горору “Конотопська Відьма” доступний для перегляду

Трейлер горору “Конотопська Відьма” доступний для перегляду

Трейлер горору "Конотопська Відьма" (Фото: google)
Трейлер горору “Конотопська Відьма” (Фото: google)

Від творців найуспішнішого незалежного європейського анімаційного фільму 2023 року “Мавка. Лісова пісня” вийшов видовищний трейлер нового горору “Конотопська Відьма“. Кривава відплата тисячолітньої Відьми вже близько – фільм виходить у кінотеатрах 22 серпня 2024 року, до Дня Незалежності України.

Читайте також: Горор “Таро”: Новий фільм жахів, який вартий уваги

Історія фільму

У центрі сюжету прадавня відьма з Конотопу, яка колись закохалася в простого хлопця і зреклася своїх магічних сил. Проте, коли під час війни російські солдати захоплюють місто і вбивають її коханого, вона вирішує помститися. Відьма повертає свої сили і завдає жорстоких та кривавих мук убивцям свого нареченого.

Трейлер

Офіційний трейлер фільму відкриває завісу над кривавими подробицями помсти Відьми окупантам за смерть коханого. Вона не шкодує сил, аби якомога болючіше помститися нападникам, використовуючи все жорстокіші методи. На що тільки не здатна українська жінка, що повернула собі прадавні сили.

Трейлер горору “Конотопська Відьма”

Акторський склад

Головну роль у фільмі зіграла акторка Тетяна Малкова, відома за роботами у фільмах “Смак свободи” та “Моя улюблена Страшко”. Роль коханого Відьми, Андрія, виконав Тарас Цимбалюк, відомий за фільмами “Чорний Ворон”, “Перші дні”, “Жіночий лікар. Нове життя”. Роль тітки Відьми зіграла Олена Хохлаткіна, акторка з фільмів “Памфір” та “Я працюю на цвинтарі”. Російських загарбників втілили Павло Вишняков, Іван Шаран, Ярослав Шахторін, Артем Сагітов, Сергій Сосновцев, Владислав Вербицький, Ростислав Фоменко, Микита Слободенюк, Микола Головчак та Сергій Аніпченко.

Творча команда

Ексцентрична помста Конотопської Відьми на кіноекрані – втілення бажання кожного українця сьогодні. Автором ідеї та сценаристом виступив Ярослав Войцешек, режисером-постановником фільму став Андрій Колесник, для якого це повнометражний кінодебют. Продюсером фільму виступила Ірина Костюк – одна з найефективніших кінопродюсерів за версією Forbes Ukraine.

Медіапартнером проєкту є 1+1 media, а також фільм підтримала платформа кіно та телебачення Київстар ТБ.

Візуальні та звукові ефекти

Візуальна довершеність фільму – заслуга оператора Костянтина Пономарьова. Фільм, багатий на VFX-ефекти, потішить містичною реалістичністю навіть найвибагливішого глядача. Трейлер, створений режисером монтажу Олександром Ковтуном, представляє лише частину візуальних ефектів, які супроводжуватимуть сюжет протягом усієї історії. Цим займалася команда Postmodern Postproduction, частина медіагрупи FILM.UA.

Кожна поява Відьми у фільмі буде ефектною завдяки художниці з костюмів Ірині iSky, військовому фотографу 59 бригади ім. Якова Гандзюка. Актори, які зіграли росіян, знімалися у справжній затрофеєній російській формі, що додало фільму автентичності. Музичний супровід, створений талановитим композитором Олександром Чорним, додає фільму додаткового саспенсу.

Прем’єра

Фільм “Конотопська Відьма” – це історія помсти окупантам, яку кожен українець сьогодні вважає заслуженою. Прем’єра фільму відбудеться 22 серпня 2024 року.

Прокрутка до верху