Головна » Перші касові збори фільму “Погані хлопці до кінця” перевершили очікування, але гірше 3-ї частини

Перші касові збори фільму “Погані хлопці до кінця” перевершили очікування, але гірше 3-ї частини

Перші касові збори фільму "Погані хлопці до кінця" (Фото: google)
Перші касові збори фільму “Погані хлопці до кінця” (Фото: google)

Фільм “Погані хлопці до кінця“, четвертий фільм популярної франшизи з Віллом Смітом і Мартіном Лоуренсом у головних ролях, чудово стартував у прокаті, повернувши людей до кінотеатрів після затишшя в травні.

Читайте також: Головні прем’єри тижня: “Погані хлопці 4”, “Наглядачі” та Чілдрен Кінофест

Фільм «Погані хлопці: До кінця»: Сюжет

Майк і Маркус вистежують ворогів, щоб очистити добре ім’я покійного капітана. Майку та Маркусу доводиться зіткнутися з трагічною реальністю самотності. Що ще гірше, після того, як капітана не стало, його звинувачують у корупції протягом усього життя. Дует поліцейських намагається з’ясувати, хто стоїть за смертю капітана і хто висунув звинувачення, щоб очистити його добре ім’я.

Перші касові збори фільму “Погані хлопці до кінця”:

Бойовик зміг заробити 56 мільйонів доларів лише за перший вікенд у США, повідомляє Deadline. Старт був слабшим за попередню частину (Bad Boys Forever), яка на початку 2020 року зібрала 62,5 млн, але це вище за прогнози аналітиків, які говорили про 50 млн. Sony Pictures взагалі говорила про 30 мільйонів, явно занижуючи цифри, щоб потім оголосити про велику перемогу.

Світові касові збори на момент запуску склали $106 млн, що при бюджеті в $100 млн можна назвати відмінним стартом. Звичайно, четверта частина не потрапить за підсумками Bad Boys Forever ($426,5 млн), оскільки триквел вийшов ще до локдауну, коли студії почали відкладати великі релізи.

Прем’єра фільму відбулася в кінотеатрах 6 червня 2024 року.

Прокрутка до верху