Головна » 4 сезон серіалу «Ранкове Шоу»: Маріон Котіяр у акторському складі

4 сезон серіалу «Ранкове Шоу»: Маріон Котіяр у акторському складі

4 сезон серіалу «Ранкове Шоу»: Маріон Котіяр у акторському складі (Фото: google)
4 сезон серіалу «Ранкове Шоу»: Маріон Котіяр у акторському складі (Фото: google)

Оскароносна французька акторка Маріон Котіяр приєдналася до акторського складу популярного американського драматичного серіалу «Ранкове шоу», який транслюється на платформі Apple TV+. Про це повідомляє видання The Hollywood Reporter.

Читайте також: Добірка міні-серіалів з небанальним сюжетом для вечірнього перегляду

Про серіал

«Ранкове шоу» – це амбіційний проект, який вийшов на екрани у 2019 році. В головних ролях знялися відомі актори Дженніфер Еністон, Різ Візерспун та Стівен Карелл. Серіал створено на основі книги журналіста Браяна Стелтера і він розповідає про життя та внутрішні проблеми команди ранкової телевізійної передачі, зокрема про корпоративний харасмент.

Роль Маріон Котіяр

Маріон Котіяр з’явиться у четвертому сезоні серіалу, де вона виконає роль Селін Дюмон, успішної бізнесвумен з відомої європейської династії медіамагнатів. Її персонаж має стати новим ключовим елементом у сюжеті, додаючи інтригу та динаміку до подій, що розгортаються.

4 сезон серіалу «Ранкове Шоу»: Інформація про вихід нових серій

Поки що точна дата виходу нових серій залишається невідомою, але очікується, що прихильники серіалу з нетерпінням чекатимуть на появу нового сезону з участю Котіяр.

Приєднання Маріон Котіяр до складу «Ранкового шоу» обіцяє привнести нові захоплюючі моменти у вже популярний серіал. Її участь не тільки додає блиск акторському складу, але й підсилює очікування глядачів, які з нетерпінням чекають на нові епізоди.

Прокрутка до верху