Головна » Опис сюжету і дата виходу фільму “Людина-павук 4”: Деталі

Опис сюжету і дата виходу фільму “Людина-павук 4”: Деталі

Опис сюжету і дата виходу фільму "Людина-павук 4" (Фото: google)
Опис сюжету і дата виходу фільму “Людина-павук 4” (Фото: google)

Фільм “Людина-павук 4”, яка ще не отримала остаточної назви, знаходиться в розробці, але офіційних подробиць поки немає. На щастя, ними діляться різні інсайдери.

Читайте також: Месники: Таємні війни, Блейд та Людина-павук 4 – дати початку зйомок нових фільмів Marvel

За інсайдерською інформацією від Алекса Переса, сюжет довгоочікуваного фільму за коміксами обіцяє стати одним із найглибших та емоційно насичених в історії франшизи. Основна тема фільму буде присвячена складній психологічній боротьбі Пітера Паркера (Том Холланд), який стикається з посттравматичним стресовим розладом (ПТСР) та жахливими кошмарами. Судячи з усього, причиною стали події фільму «Людина-павук: Додому шляху нема».

«Людина-павук 4» – про травму, посттравматичний стресовий розлад та безліч кошмарів. Про героя, який страждає від безсоння, і тільки Людина-павук стає механізмом подолання і способом не зіткнутися з кошмарами минулого.

Опис сюжету і дата виходу фільму “Людина-павук 4” (Фото: google)

Постійне відчуття тривоги і страху перед минулим явно переслідує Паркера, змушуючи шукати способи впоратися зі своїми внутрішніми демонами. І тут на допомогу приходить його альтер-его – Людина-павук. Раніше ходили чутки, що Пітер буде жити тільки супергеройським життям, намагаючись знайти хоч якусь подобу нормального життя.

Прем’єра “Людини-павука 4” запланована на осінь 2025 року, повідомляє інсайдер Деніел Ріхтман (DanielRPK). Складно сказати, чи встигнуть Sony і Marvel зняти фільм за коміксами і завершити його за рік-півтора. Зйомки нібито розпочнуться найближчим часом, що може підтвердити плани релізу.

Прокрутка до верху