Головна » Фільм «Громовержці» зазнав великих змін: Подробиці

Фільм «Громовержці» зазнав великих змін: Подробиці

Фільм «Громовержці» зазнав великих змін (Фото: google)
Фільм «Громовержці» зазнав великих змін (Фото: google)

Фільм «Громовержці» (Thunderbolts) зараз знаходиться у виробництві, і в майбутньому фільмі кінематографічного всесвіту повернуться кілька видатних персонажів, включаючи Джулію Луї-Дрейфус у ролі Валентини Аллегра де Фонтен.

Читайте також: Усі фільми Marvel, які вийдуть у 2025 році

Героїня дебютувала в серіалі «Сокіл і Зимовий солдат», а потім з’явилася в сцені після титрів «Чорної вдови» і знову з’явилася в «Чорна пантера: Ваканда назавжди». Луї-Дрейфус підтвердила свою участь у Громовержцях минулого року і щойно повідомила, що завершила виробництво проекту.

Так. Я не знаю, чи знайомі ви з всесвітом Marvel, але коли ви приєднуєтеся до нього, ви підписуєте угоду про нерозголошення. Тому, якщо я скажу вам що-небудь прямо зараз, Всесвіт покарає мене.

Фільм «Громовержці» зазнав великих змін (Фото: google)

В іншому інтерв’ю актриса розповіла, що Marvel Studios вчилася на помилках і «Громовержці» будуть зовсім іншими, ніж планувалося спочатку.

Чесно кажучи, фільм фокусується на людській історії – хочете вірте, хочете ні. Вони намагаються повернутися до свого коріння, цьому дійсно приділяється багато уваги. Вони намагаються триматися подалі від комп’ютерної графіки та іншого, тому трюки є скрізь, мені навіть довелося зробити пару з них.

До акторського складу фільму також увійшли Флоренс П’ю, Себастьян Стен, Девід Харбор, Вайт Рассел, Ханна Джон-Кеймен та Ольга Куриленко. Перед початком виробництва проект зіткнувся з безліччю проблем. Спочатку зйомки мали розпочатися влітку 2023 року, але страйки акторів та сценаристів змінили плани. Пізніше було прийнято рішення переробити сценарій, що призвело до чергової затримки.

Реліз фільму «Громовержці» від Marvel Studios заплановано на 5 травня 2025 року. Оновлена назва фільму за коміксами дражнить несподіваним поворотом сюжету.

Прокрутка до верху