Головна » Наталі Портман: Найвідоміші перевтілення акторки у кіно

Наталі Портман: Найвідоміші перевтілення акторки у кіно

Наталі Портман (Фото: google)
Наталі Портман (Фото: google)

Американська акторка Наталі Портман 9 червня відзначала своє 43-річчя. Її кар’єра завжди була успішною, починаючи з дебютної ролі у фільмі “Леон”, яка принесла їй всесвітню популярність у віці 13 років. З того часу Наталі зіграла в багатьох знакових фільмах, включаючи “Близькість”, за який вона отримала премію “Золотий глобус”. Її кар’єра стрімко розвивалася: участь у “Зоряних війнах”, головна роль у фільмі “Чорний лебідь”, за який Портман здобула “Оскар”, “Золотий глобус” і BAFTA.

Читайте також: Акторський шлях Енн Гетевей: Від “Щоденників принцеси” до “Диявола носить Prada”

Значущі ролі Наталі Портман:

“Близькість” (2004)
У фільмі “Близькість” Портман зіграла роль Еліс Айрес, за яку вона отримала премію “Золотий глобус” за найкращу жіночу роль другого плану. Ця роль показала глибину її акторської майстерності і здатність втілювати складні емоційні образи.

“V означає Вендетта” (2005)
Для ролі Іві Геммонд у фільмі “V означає Вендетта” Наталі довелося поголити голову та опанувати британський акцент. Цей фільм став важливим моментом у її кар’єрі, демонструючи її готовність до радикальних перевтілень заради ролі.

“Зоряні війни” (1999-2005)
У легендарній сазі “Зоряні війни” Наталі виконала роль Падме Амідала, королеви та сенатора планети Набу. Ця роль принесла їй велику популярність серед шанувальників наукової фантастики і закріпила її статус як провідної акторки Голлівуду.

“Чорний лебідь” (2010)
Найвизначнішим перевтіленням Наталі Портман стала роль Ніни Сейерс у фільмі “Чорний лебідь”. За цю роль вона отримала “Оскар”, “Золотий глобус” і BAFTA за найкращу жіночу роль. Наталі виконала складні танцювальні сцени і показала вражаючу психологічну глибину свого персонажа.

“Джекі” (2016)
У біографічній стрічці “Джекі” Наталі Портман зіграла Жаклін Кеннеді, першу леді Сполучених Штатів на початку 1960-х. Її зображення найпопулярнішої жінки того часу та ікони стилю отримало високі оцінки критиків і ще раз підтвердило її акторську майстерність.

Інші Знакові Перевтілення

“Брати” (2009)
Наталі Портман зіграла Грейс Кехілл, дружину військового, що зникає безвісти в Афганістані. Її емоційна гра відобразила складність переживань родин військових.

“Мій перший чоловік” (2013)
У фільмі “Мій перший чоловік” Наталі виконала роль Джейн Хаммонд, жінки, що змушена захищати свою родину від бандитів. Її героїня поєднує силу і вразливість, що додає глибини сюжету.

“Тор” (2011, 2013, 2021)
У серії фільмів “Тор” Наталі Портман зіграла Джейн Фостер, астрофізика і кохану головного героя. Її персонаж отримав розвиток у останньому фільмі “Тор: Кохання і грім”, де Джейн стає новою володаркою молота Мьольніра.

Висновок

Наталі Портман може пишатися багатогранністю своїх ролей та здатністю перевтілюватися у різноманітних персонажів. Її кар’єра, що триває понад два десятиліття, є прикладом незмінного таланту та відданості акторському ремеслу. У день народження Наталі Портман, варто ще раз відзначити її внесок у світ кіно та насолодитися її найкращими перевтіленнями на екранах.

Прокрутка до верху