Головна » Серіал «Таємниця бункера» / Silo: Перший Погляд на 2-й Сезон Постапокаліптичного Серіалу Apple TV+

Серіал «Таємниця бункера» / Silo: Перший Погляд на 2-й Сезон Постапокаліптичного Серіалу Apple TV+

Серіал «Таємниця бункера» (Кадр з фільму)
Серіал «Таємниця бункера» (Кадр з фільму)

Перед початком WWDC 2024, Apple випустила трейлер, який анонсує нові фільми та шоу на Apple TV+. Одним із найбільш очікуваних анонсів є перший погляд на продовження популярного науково-фантастичного серіалу «Таємниця бункера» / Silo та серіалу «Розрив» / Severance.

Анонс

Читайте також: Огляд серіалу «Сузір’я» / Constellation від Apple

Серіал «Таємниця бункера»: Огляд першого сезону

Перший сезон «Таємниця бункера» завершився у травні минулого року, залишивши глядачів у напруженому очікуванні. Дія серіалу відбувається у майбутньому, де світ став майже непридатним для життя. Останні 10 тисяч людей на Землі змушені жити у гігантському підземному бункері. Історія бункера залишається невідомою: хто його побудував і коли — загадка.

Сюжет обертається навколо інженерки, яка починає розслідування вбивства свого коханого. Під час свого пошуку правди вона виявляє численні таємниці, що приховує цей притулок.

Головні актори і їх ролі

У головних ролях серіалу знялися:

  • Ребека Фергюсон у ролі інженерки, яка веде розслідування
  • Коммон
  • Рашида Джонс
  • Тім Роббінс
  • Ієн Глен
  • Сієнна Гіллорі
  • Девід Оєлово

Очікування від 2 сезону

Другий сезон обіцяє ще більше напруженості та нових відкриттів. Глядачі з нетерпінням чекають на розвиток сюжету та розкриття нових таємниць бункера.

Нижче представлені кілька зображень із нового сезону «Таємниця бункера», які були випущені разом із трейлером:

Інші анонси Apple TV+

Разом із «Таємницею бункера», було представлено анонси і для інших проектів, зокрема «Розрив» / Severance. Перший сезон цього серіалу, що відомий як офісна історія жахів, завершився у серпні 2022 року. Новини про продовження були рідкісними, окрім кількох анонсів про можливий кастинг.

Серіал «Таємниця бункера» обіцяє продовжити захоплювати глядачів своєю інтригуючою історією та складними персонажами. Перший погляд на другий сезон підсилює цікавість і очікування шанувальників. Слідкуйте за новинами від Apple TV+, щоб не пропустити вихід нових епізодів та інших цікавих проектів.

Прокрутка до верху