Головна » Заміна Максимуса: з’явилися нові фото фільму “Гладіатор 2”

Заміна Максимуса: з’явилися нові фото фільму “Гладіатор 2”

Заміна Максимуса: з'явилися нові фото фільму "Гладіатор 2" (Фото: google)
Заміна Максимуса: з’явилися нові фото фільму “Гладіатор 2” (Фото: google)

Знімальний процес нового фільму Рідлі Скотта “Гладіатор 2” завершився на початку року, але тепер режисер повернувся на знімальний майданчик для перезйомок.

Читайте також: Рецензії на фільм «Гладіатор 2» вказують на успіх Рідлі Скотта

Проект довгий час перебував на стадії постпродакшену, а перший ролик відвідувачам CinemaCon показали у квітні. Судячи з усього, в процесі тестових показів з’ясувалося, що картина далека від ідеалу, тому команда проводить додаткові зйомки у Великій Британії.

Передбачалося, що екшн-сцени будуть зніматися для «Гладіатора 2» без участі великих акторів. Схоже, що масштаб перезйомок більший, ніж очікувалося, оскільки на знімальному майданчику помітили виконавця головної ролі Пола Мескаля.

До перезйомок сиквел оцінювався у понад 300 мільйонів доларів. Схоже, що бюджет тепер зросте до $350 млн, що навряд чи порадує керівництво Paramount Pictures.

З урахуванням витрат на маркетинг, щоб окупитися, фільму доведеться зібрати близько 700 мільйонів доларів в кінотеатрах по всьому світу. З віковим рейтингом R (18+) зробити це буде складно. Торішній «Наполеон» на цьому Скотт заробив всього 221 мільйон доларів при вартості в 200 мільйонів. Цей фільм, до речі, також вийшов на екрани в листопаді.

Враження від трейлера можуть свідчити про те, що «Гладіатор 2» буде, як мінімум, хорошим блокбастером. Прем’єра фільму запланована на 22 листопада 2024 року.

Прокрутка до верху