Головна » Дилогія «Бунтівний Місяць»: Зак Снайдер показав кадри з фільмів “Бунтівний місяць: Чаша крові” та “Прокляття прощення”

Дилогія «Бунтівний Місяць»: Зак Снайдер показав кадри з фільмів “Бунтівний місяць: Чаша крові” та “Прокляття прощення”

Дилогія «Бунтівний Місяць» виявилася не такою успішною, як очікували Netflix і сам Зак Снайдер, але режисерські версії все одно побачать світ. Так, у назві не йдеться про сиквели – це 3 та 4 частини.

Читайте також: Критики розгромили фільм “Бунтівний Місяць 2”: Подробиці

Режисер представив перші кадри розширених версій своїх блокбастерів. Цікаво, що вони отримали нові субтитри: перша частина називається «Бунтівний Місяць – Глава перша: Чаша крові», а друга – «Бунтівний Місяць – Глава друга: Прокляття прощення». Мабуть, це зроблено для того, щоб привернути додаткову увагу до нових версій і не викликати асоціацій з проваленими оригінальними фільмами.

Перші кадри можна побачити нижче:

Дилогія «Бунтівний Місяць» (Фото: google)
Дилогія «Бунтівний Місяць» (Фото: google)

Це вже буде фільм з віковим рейтингом для дорослих R (18+). Снайдер розповів, що обидві частини загалом тривають 6 годин. Тобто на 2 години більше, ніж було раніше. Можна припустити, що в деяких моментах фільми будуть кращими, але сподіватися на щось унікальне не доводиться, оскільки загальний сюжет буде однаковим.

Прем’єра дилогії відбудеться 2 серпня 2024 року на Netflix. Швидше за все, від її успіху залежить майбутнє франшизи.

Прокрутка до верху