Головна » Серіал “Зелений ліхтар” від DC Studios отримав дату виходу

Серіал “Зелений ліхтар” від DC Studios отримав дату виходу

Затверджено серіал “Зелений ліхтар” від DC

Офіційно підтверджено, що HBO, DC Studios і Warner Bros. Television дали зелене світло восьмисерійному серіалу “Ліхтарі” (Lanterns).

Серіал “Зелений ліхтар” від DC отримав зелене світло

Цей крок стане частиною просування бренду HBO Originals, включаючи майбутній перезапуск «Гаррі Поттера» та «Ласкаво просимо до Деррі», приквел до «Воно». Як підтвердив співгенеральний директор DC Studios Джеймс Ганн, проєктом займається шоураннер Кріс (Озарк) разом із Джастіном Брітт-Гібсоном («Інша сторона») та Бріанною Гібсон.

Оголошення також підтвердило, що «Ліхтарі» стануть першим серіалом у новому всесвіті DC Ганна та Пітера Сафрана. Прем’єра відбудеться влітку 2025 року, тобто близько до фільму про Супермена, який вийде на екрани 11 липня того ж року.

Серіал «Ліхтарі» розповість про новобранця Джона Стюарта та легенду Корпусу Зелених Ліхтарів Хела Джордана, двох міжгалактичних поліцейських, втягнутих у темну таємницю. Подружжя розслідує вбивство в самому серці Америки. На даний момент актори на ролі Хела і Джона ще не обрані.

Фільми та серіали франшизи “Зелений Ліхтар” від DC

Фільми

“Зелений Ліхтар” (2011)
Фільм “Зелений Ліхтар” вийшов у 2011 році. Головну роль Хела Джордана зіграв Райан Рейнольдс. Сюжет розповідає про пілота, який отримує кільце, що дає йому суперсили, та приєднується до міжгалактичного корпусу Зелених Ліхтарів, щоб захищати Всесвіт. Незважаючи на високі очікування, фільм отримав змішані відгуки та не виправдав фінансові очікування.

Серіали

“Зелений Ліхтар: Анімаційний серіал” (2011-2013)
Цей анімаційний серіал виходив з 2011 по 2013 рік і складався з одного сезону. Серіал розповідає про пригоди Хела Джордана та інших членів Корпусу Зелених Ліхтарів, які захищають Всесвіт від різноманітних загроз.

“Зелений Ліхтар” (майбутній серіал HBO Max)
Наразі DC та HBO Max працюють над новим серіалом “Зелений Ліхтар”. Він буде присвячений декільком персонажам Зелених Ліхтарів, включаючи Хела Джордана, Джона Стюарта, Гая Ґарднера та інших. Серіал обіцяє досліджувати історії цих персонажів та їхню боротьбу зі злом у Всесвіті.

Інші адаптації

“Ліга Справедливості” (2017)
Хоча Зелений Ліхтар не був центральним персонажем, фільм “Ліга Справедливості” згадує Корпус Зелених Ліхтарів, що підтверджує їхнє існування у розширеному кіновсесвіті DC.

Франшиза “Зелений Ліхтар” від DC має змішану історію в кіно та на телебаченні. Незважаючи на невдалий старт у 2011 році, є надії, що майбутні проекти, зокрема серіал від HBO Max, зможуть відродити інтерес до цього культового персонажа і його історій.

Прокрутка до верху