Головна » Перший погляд на Реджиса з 4 сезону «Відьмака» збентежив фанатів

Перший погляд на Реджиса з 4 сезону «Відьмака» збентежив фанатів

Перший погляд на Реджиса з 4 сезону «Відьмака» (Фото: google)
Перший погляд на Реджиса з 4 сезону «Відьмака» (Фото: google)

Netflix готується до 4 сезону «Відьмака», тому ми вперше познайомилися з деякими очікуваними елементами нових епізодів. Це включає дебют Ліама Хемсворта в ролі Геральта з Рівії.

Читайте також: Нові кадри 4 сезону “Відьмака” показали Фрею Аллен у ролі Цірі

Ще одним важливим доповненням до 4 сезону є Лоуренс Фішберн, який приєднається до шоу в ролі хірурга-вампіра Еміля Реджиса. Свіжі фотографії зі знімального майданчика, зроблені фотографом UnboxPHD, показали перший погляд на Фішберна в абатстві Вейверлі. Актор був помічений у перуці, з бакенбардами, куртці у стилі жилета та червоних черевиках.

Перший погляд на Реджиса з 4 сезону «Відьмака» (Фото: google)

Звичайно, деякі шанувальники не особливо задоволені кастингом, незважаючи на те, що Фішберн улюблений народом. Глядачі пишуть у коментарях, що “був інший Netflix”, вказуючи на очевидні відмінності між актором та персонажем.

Перший погляд на Реджиса з 4 сезону «Відьмака» (Фото: google)

Хто такий Реджис у всесвіті Відьмака?

Еміель Реджис – вампір, якому понад 400 років. Він подорожував світом як перукар-хірург, і обидва ці елементи, здається, також є частиною шоу. Реджис вперше зустрічає Ґеральта та Золтана після того, як вони блукають місцевістю, яку Реджис називає своїм домом. Зрештою Реджис приєднується до групи, яка прямує до Нільфгаарда.

Реджис дебютував у романі «Бойове хрещення». У команду, крім Реджиса, також входять ще кілька персонажів, і очікується, що багато хто з них з’являться в четвертому сезоні. Золтан, Кульбаба, Мілва, Кагір, Персіваль Шуттенбах і Ангулем увійдуть до складу групи в четвертому або п’ятому сезоні, який стане останнім сезоном шоу.

Побачити Реджиса на знімальному майданчику – це вже подія, але інші підказки на нових фотографіях вказують на те, що це може бути відомий епізод із книг. У якийсь момент Ганза Геральта натикається на табір біженців, де когось звинувачують у чаклунстві і ось-ось спалять на багатті. Група втручається і рятує обвинувачену жінку, і під час цього епізоду розкривається справжня природа Реджиса.

Прем’єра четвертого сезону Відьмака відбудеться у 2025 році на Netflix.

Прокрутка до верху