Головна » Відгуки про мультфільм “Нікчемний я 4”

Відгуки про мультфільм “Нікчемний я 4”

Відгуки про мультфільм "Нікчемний я 4" (Фото: google)
Відгуки про мультфільм “Нікчемний я 4” (Фото: google)

Анімаційний фільм «Нікчемний я 4», який є прямим конкурентом «Думками навиворіт 2», що вже вийшов у світовий прокат. У новому мультфільмі “Нікчемний я 4” Грю (Стів Карелл) знову повернеться до бою в Despicable Me 4 разом зі своєю армією поплічників і розгалуженою сім’єю. Однак нова пригода Грю далека від хвалебних відгуків про проект Pixar.

Читайте також: Подробиці сюжету фільму “Нікчемний я 4” випадково розкрили набори LEGO

На Rotten Tomatoes почали з’являтися уривки з критичних рецензій. Картина хоч і не має оцінок, але в основному позитивна. Як пише преса, у новій частині є кілька кумедних жартів, але вона страждає від перевантаженості сюжетом та бажанням догодити всім.

Відгуки про мультфільм “Нікчемний я 4”:

Clarín – 7,5/10

На відміну від попереднього «Нікчемного», у четвертому фільмі більше ідей, чудових жартів і більш чітко структурована історія.

Slashfilm – 5/10

Грю повідомляють, що ключ до успіху – бути «менш Грушем». На щастя чи ні, тема ледве розвинена. Як і будь-яка інша тема, яка неминуча, враховуючи велику кількість підсюжетів.

EscribiendoCine – 4/10

Ця четверта частина здається плоскою та напруженою, втрачаючи всю чарівність та душевність минулого через непотрібну пріоритизацію гостросюжетного сюжету та застійної розповіді.

Кінопрем’єра мультфільму «Нікчемний я 4» запланована на 4 липня 2024 року.

Прокрутка до верху