Головна » Анонс 2 сезону «Місячного лицаря» та власник вежі Месників: Витоки MCU

Анонс 2 сезону «Місячного лицаря» та власник вежі Месників: Витоки MCU

Анонс 2 сезону «Місячного лицаря» (Фото: google)
Анонс 2 сезону «Місячного лицаря» (Фото: google)

Світ кінематографічного всесвіту Marvel (MCU) продовжує розширюватися, а останні новини з різних джерел лише підтверджують, що попереду на нас чекає багато цікавих проектів. У цій статті ми зібрали кілька свіжих чуток.

Читайте також: Місячний лицар повертається: Режисер фільму “Чужий: Ромул” може стати режисером фільму Marvel “Сини опівночі”

Інсайдер ScoopsRus повідомляє, що Доктор Стрендж з’явиться у майбутньому фільмі Дедпул і Росомаха“. Поява Стренджа може пов’язати фільм за коміксами з іншими проектами MCU, розширивши загальну сюжетну лінію за допомогою мультивсесвіту.

Як повідомляє джерело HolyField News, другий сезон «Місячного лицаря» буде офіційно анонсований на майбутньому заході D23 (він відбудеться в серпні). Головним героєм нового сезону стане Джейк Локлі, одна з особистостей Марка Спектора, відомого своєю жорстокістю і безкомпромісністю.

У сиквелі «Місячного лицаря» з’явиться кілька лиходіїв, таких як Канг Завойовник і Мефісто. Ці персонажі повинні закласти основу для майбутнього фільму «Сини опівночі». Бушмен, відомий ворог Місячного лицаря, зіграє важливу роль у першій половині сезону.

Анонс 2 сезону «Місячного лицаря» (Фото: google)

Інформація від HolyField News також вказує на те, що Мефісто дійсно з’явиться в шоу «Залізне серце». У людській подобі він розповість головній героїні Рірі Вільямс, що купив Вежу Месників. Судячи з того, що Мефісто з’явиться спочатку в серіалах, а не в кіно, він не буде «заміною Таносу».

За словами Алекса Переса, мультсеріал Marvel Zombies, швидше за все, вийде у 2025 році. Проект, до речі, матиме зворотний рейтинг TV-MA, який еквівалентний рейтингу R (18+) у кіно.

Ці деталі підігрівають інтерес до майбутніх проектів Marvel, обіцяючи глядачам масу захоплюючих сюжетних ліній. Звичайно, інформацію слід сприймати виключно як чутки, оскільки студія нічого з цього не підтвердила.

Прокрутка до верху