Головна » Чи вийде фільм “Оппенгеймер 2”? Відповідь від Universal

Чи вийде фільм “Оппенгеймер 2”? Відповідь від Universal

Виконавчий директор Universal дав фанатам саме ту відповідь, на яку вони очікували, коли їх запитали: Чи вийде фільм “Оппенгеймер 2”?

“Оппенгеймер” став хітом одразу після дебюту у 2023 році. Він домінував у прокаті та отримав 13 номінацій на «Оскар», вигравши сім із них, у тому числі за найкращу чоловічу роль (Кілліан Мерфі), другорядний найкращий актор (Роберт Дауні-молодший) та найкращу режисуру (Крістофер Нолан).

Епічний байопік нарешті потрапив на службу Peacock у лютому, давши глядачам з усього світу можливість зануритися в тригодинну епопею. Звичайно, такий великий успіх викликає питання щодо сиквела.

Читайте також: Виходить продовження “Оппенгеймера” від головного суперника Крістофера Нолана

Чи вийде фільм “Оппенгеймер 2”?

Голова та контент-директор студії NBCUniversal Донна Ленглі дала коротку відповідь Variety на запитання про шанси зняти сиквел «Оппенгеймера»:

Будемо сподіватися, що ні.

Це здається полегшенням для багатьох глядачів. Окрім перемоги на “Оскарі”, проект зібрав у світовому прокаті понад $970 млн і досі має високі рейтинги у глядачів – понад 90% на Rotten Tomatoes.

Враховуючи, що «Оппенгеймер» – це біографічний фільм, заснований на реальній історії Дж. Роберт Оппенгеймер, шансів на те, що сиквел знімуть, практично немає, так як він охопив все життя фізика-теоретика.

Сам Нолан вже приступить до своєї наступної роботи – це ремейк «В’язня», шоу 1960-х років. Режисер брав участь у розробці переосмислення ще в 2009 році, але в підсумку AMC випустила міні-серіал з шести епізодів.

Прокрутка до верху