Головна » Підтверджено вихід фільму “Годзілла і Конг 3”: Подробиці

Підтверджено вихід фільму “Годзілла і Конг 3”: Подробиці

Підтверджено вихід фільму "Годзілла і Конг 3" (Фото: google)
Підтверджено вихід фільму “Годзілла і Конг 3” (Фото: google)

Після вражаючого успіху  стрічки «Годзілла проти Конга» стало зрозуміло, що франшиза MonsterVerse користується неймовірною популярністю серед глядачів. Тому Legendary Pictures швидко запустила в розробку блокбастер «Годзілла і Конг: Нова імперія». Вона теж виявилася дуже успішною.

Рекомендації Кіно Клубу: Міні-серіали 2023 року, які варто обов’язково подивитися

Якщо до прем’єри  фільму  «Годзілла і Конг: Нова імперія» в кінотеатрах майбутнє кінематографічного всесвіту про великих монстрів здавалося невизначеним, то зараз, схоже, він буде розширюватися активніше. Вже підтверджено другий сезон серіалу “Монарх: Спадщина монстрів” та новий спін-офф від Apple TV+.

Як повідомляє The Hollywood Reporter, триквел «Годзілла і Конг» знаходиться в розробці. Сценаристом виступить Дейв Каллахем (“Годзілла“, “Людина-павук: Павутина”, “Шан-Чі“), а режисером знову стане Адам Вінгард, який зняв останній фільм франшизи, що вийшов вже на екрани.

На момент написання цієї статті світові касові збори блокбастера перевищили позначку в 550 мільйонів доларів. Це досягнення особливо вражає, враховуючи, що проект був знятий з відносно невеликим бюджетом – всього близько $135 млн (без маркетингу).

Фільм “Годзілла і Конг” вже перевершив касові збори “Годзілла проти Конга” ($470,1 млн). Нещодавно картина обігнала першого «Годзіллу» ($524,9 млн). Kong: Skull Island, який вийшов у 2017 році, як і раніше, лідирує у франшизі з 568,7 мільйона доларів.

Прокрутити вгору