Головна » Зірка “Чужого” зіграє головну роль у фільмі “Зоряні війни: Мандалорець і Грогу” – Чутки

Зірка “Чужого” зіграє головну роль у фільмі “Зоряні війни: Мандалорець і Грогу” – Чутки

Зірка "Чужого" зіграє головну роль у фільмі "Зоряні війни: Мандалорець і Грогу" (Фото: google)
Зірка “Чужого” зіграє головну роль у фільмі “Зоряні війни: Мандалорець і Грогу” (Фото: google)

Наступний фільм “Зоряних війн”, можливо, щойно отримав номінантку на “Оскар”. Зазначається, що Сігурні Вівер веде переговори про те, щоб з’явитися в Мандалорці та Грогу“.

Читайте також: Педро Паскаль – головний татусь сучасного Голлівуду

Плідна актриса відома своєю роботою у франшизах «Чужий» та «Аватар», а також такими проектами, як «Мисливці за привидами» та «Захисники» Marvel. Це зробить Сігурні Вівера першою новою зіркою, яка приєднається до «Мандалорця» та «Грога», на додаток до Педро Паскаля. Повідомляється, що виробництво проекту розпочнеться наприкінці цього року, а дата релізу вже підтверджена.

Сігурні Вівер у переговорах для «Мандалорця та Ґроґу»

Режисер – Джон Фавро («Залізна людина»), а нинішній архітектор усього всесвіту Дейв Філоні продюсує проект разом із главою Lucasfilm Кетлін Кеннеді. Мандалорець і Грогу розкажуть про тривалі пригоди Діна Джаріна (Паскаля) і його маленького підопічного Грогу.

Крім фільмів, було багато чуток про те, чи повернеться флагманський серіал Disney+, «Мандалорець», у 4 сезоні. Філоні натякнув, що обидва проекти знаходяться в розробці одночасно.

Я в захваті від того, що ми зараз робимо, і думаю, що фільм буде чудовим. З Джоном за штурвалом це буде фантастично. Зараз він так добре вивчив «Зоряні війни», що він чудовий стенографіст, і мені подобається з ним працювати. Просто раді поділитися майбутнім того, що ми робимо.

Крім «Мандалорця» і «Грогу», в розробці знаходяться фільми «Зоряні війни: Новий орден джедаїв», де Дейзі Рідлі повертається до ролі Рей. Після цього на екрани вийде картина “Зоряні війни: Нова Республіка” від самого Філоні, а режисер “Логана” Джеймс Менголд працює над приквелом про перших джедаїв.

Вихід “Мандалорця” та “Грогу” в кінотеатрах запланований на 22 травня 2026 року.

Прокрутити вгору