Головна » God of War Ragnarok анонсують на ПК у травні – інсайдер

God of War Ragnarok анонсують на ПК у травні – інсайдер

God of War Ragnarok анонсують на ПК у травні (Фото: google)
God of War Ragnarok анонсують на ПК у травні (Фото: google)

Ігрове співтовариство захлеснула нова хвиля ажіотажу. Надійний інсайдер Billbil-kun сповіщає про анонс ПК-версії одного з найочікуваніших проектів в ігровій індустрії – God of War Ragnarok. За його словами, оголошення очікується протягом травня цього року.

Читайте також: Нова гра Tomb Raider перенесе в Індію з відкритим світом

Ця новина може підтвердити заяви, зроблені раніше відомим ігровим журналістом Джеффом Граббом, який посилався на свої джерела, стверджуючи, що Sony готується провести презентацію цієї гри цього місяця. Варто зазначити, що цю інформацію підтвердив і Billbil-kun. Однак залишається незрозумілим, чи буде анонс ПК-версії сиквела God of War включений в цю трансляцію. Або вона пройде в окремому форматі.

Розроблена студією Санта-Моніки відеогра God of War Ragnarok є продовженням культової серії God of War, яка зібрала величезну кількість шанувальників по всьому світу. Гра вирізняється унікальною атмосферою, захоплюючим сюжетом та вражаючим геймплеєм. Реліз гри на ПК був лише питанням часу, оскільки попередня частина раніше виходила на платформі.

Однак, як і у випадку з подібними витоками та чутками, важливо завжди залишатися обережним і не сприймати інформацію за чисту монету, доки вона не буде підтверджена офіційними джерелами. Якщо анонс відбудеться у травні, то реліз можна очікувати до кінця 2024 року.

Прокрутити вгору