Головна » Серіал “Ласун”: Трейлер фінального сезону

Серіал “Ласун”: Трейлер фінального сезону

Серіал «Ласун» (Фото: google)
Серіал «Ласун» (Фото: google)

Очікується вихід третього та фінального сезону фентезійного серіалу “Ласун” (англ. “Sweet Tooth”), який незабаром з’явиться на стрімінговій платформі Netflix. Офіційний тизер-трейлер третього сезону вже зробив шанувальників нервовими в очікуванні завершення захопливої історії.

Читайте також: Найочікуваніші серіали травня 2024: Добірка Кіно Клубу

Серіал “Ласун”: Сюжет

У постапокаліптичному світі, відомому як “Загадкова хвороба”, людство зазнало жорстоких випробувань. Однак серед цього хаосу з’являється Ґас – хлопчик з оленячими рогами, який виріс в лісі під опікою свого батька.

Коли його батько раптово помер, Ґас вирушає у власну подорож, сподіваючись знайти відповіді на свої питання. Під час свого шляху він зустрічає різних персонажів, які намагаються зловити його через його незвичайну природу. Але його врятовує Томмі Джепперда, мисливець на гібридів, який знаходить у Ґаса надію на майбутнє і вірить у його особливу роль у відновленні світу.

Їхня подорож переповнена небезпеками, випробуваннями та зустрічами з різними характерами, які випадково зустрічаються на шляху. Ґас і Томмі не лише шукають відповіді на свої питання, але й намагаються знайти місце, де вони можуть нарешті відчути себе в безпеці.

Трейлер

У кожному епізоді серіалу “Ласун” розкриваються нові таємниці і загадки, підводячи глядача до захопливого фіналу. Чи зможе Ґас знайти своє місце у цьому жорстокому світі? Чи зможе він принести надію на майбутнє для гібридів та людства? Фінальний сезон обіцяє відповісти на всі ці запитання, завершуючи захопливу історію, яка тримала глядачів у напрузі з першого епізоду.

Серіал є екранізацією однойменних коміксів Vertigo від DC, створених Джеффом Леміром. У ролі Ґаса повертається Крістіан Конвері, а його захисника Томмі Джепперда, який був мисливцем на гібридів, проте врятував хлопчика, грає Нонсо Анозі.

Цей сезон відзначається також високопрофесійними продюсерами – Робертом Дауні мол. та його дружиною Сьюзан Дауні. Сьюзан Дауні, яка раніше вже продюсувала такі відомі фільми, як “Шерлок Холмс”, “Залізна людина 2” та “Суддя”, тепер бере участь у створенні цієї епічної історії.

Фінальні серії “Ласуна”, які створив Джим Міклі, будуть доступні для перегляду вже з 6 червня. Вони обіцяють бути захоплюючими і емоційно насиченими, адже доведуть до логічного завершення подорож головних героїв до кінця світу.

Прокрутити вгору