Головна » WhatsApp оновив дизайн для Android та iOS

WhatsApp оновив дизайн для Android та iOS

WhatsApp оновив дизайн
WhatsApp оновив дизайн

Цього тижня вийшло значне оновлення для мобільних версій програми WhatsApp. Після його встановлення користувачі пристроїв Android та iOS зможуть випробувати оновлений інтерфейс, спрямований на покращення взаємодії користувача з додатком, згідно з провідним новинним веб-сайтом для iPhone, iPad та Mac, повідомляє 9to5Mac.

Які зміни відбудуться

Перш за все, помітні зміни спостерігаються в колірній палітрі інтерфейсу. Тепер зелений колір став акцентованим і використовується для підсвічування значків сповіщень і кнопок.

В Android-версії WhatsApp спостерігаються більш суттєві зміни: панель навігації перенесена в нижню частину екрана, що зробило додаток більш схожим на версію для iOS.

Що нового в оновленні (фото:X/WABetaInfo)

Що стосується темного режиму, WhatsApp стверджує, що зміна колірної палітри забезпечить більш високу контрастність і більш насичені темні відтінки, щоб зменшити навантаження на очі в умовах слабкого освітлення.

Розробники зазначають, що користувачі виявили бажання бачити темніший режим, тому його реалізували у застосунку.

Різниця між iOS та Android у новому оновленні (фото:X/WABetaInfo)

У повідомленні від розробників зазначено, що їхня мета – зробити WhatsApp простим, надійним та конфіденційним додатком. Зміни в дизайні продукту спрямовані на поліпшення комунікації між користувачами, підвищення зручності їх взаємодії.

Однією з головних цілей, яку ставлять перед собою розробники, є створення максимально зручної версії WhatsApp, і вони прагнуть її досягти.

Також цікаво: Як видалити рекламу з ігор на iPhone та iPad

Прокрутити вгору