Головна » Витік деталей “Шан-Чі 2”: Нові костюми команди Marvel і героїв

Витік деталей “Шан-Чі 2”: Нові костюми команди Marvel і героїв

Витік деталей "Шан-Чі 2" (Фото: google)
Витік деталей “Шан-Чі 2” (Фото: google)

Шанувальники кінематографічного всесвіту Marvel давно чекали на вихід сиквела «Шан-Чі та легенда десяти кілець», який допоміг відродити касові збори під час пандемії. І ось, з’явилися свіжі новини про продовження.

Читайте також: Найкращі фентезі фільми 2023 року: Добірка

Зйомки другої частини фільму, яка поки називається просто “Шан-Чі 2”, заплановані на березень 2025 року і триватимуть до липня. Про старт виробництва наступного року раніше повідомляв інсайдер Деніел Ріхтман, але конкретного місяця він не назвав.

Але це ще не все, що стало відомо.


Кадр з фільму «Шан-Чі та легенда десяти кілець»

Одне з найцікавіших оновлень стосується історії. Шан-Чі отримає відразу два нових костюма, що, безсумнівно, підкреслить його еволюцію як героя. Нові скіни обіцяють бути не тільки ефективними в бою, але і візуально вражаючими.

У першій частині фільму Десять кілець наділили Шан-Чі неймовірними здібностями, і, схоже, у другій частині він отримає ще більше здібностей завдяки їм.

Крім того, у сиквелі «Шан-Чі» з’явиться нова команда героїв – Агенти Атласу. До складу групи увійдуть сам Шан-Чі, Кеті Чен, Залізний кулак (невідомо, чи буде це версія з серіалу Netflix), Aero, Wave, White Fox і Sword Master. Це обіцяє принести нові динамічні битви, які полюбилися глядачам у першій частині.

Ми з нетерпінням чекаємо на додаткову інформацію і, звичайно ж, сам фільм. А поки сприймайте інформацію лише як чутки.

Прокрутити вгору