Головна » Руні Мара: Найкращі стрічки за участю акторки, які варто переглянути

Руні Мара: Найкращі стрічки за участю акторки, які варто переглянути

Руні Мара – це талановита американська актриса, яка здобула визнання завдяки своїм вражаючим виступам у кіно. Вона народилася 17 квітня 1985 року в Бедфорд, Нью-Йорк, США, в родині, де мистецтво було завжди на чесному місці: її батько – організатори футбольних матчів, а мати – власниця компанії з дизайну.

Руні Мара: Найкращі стрічки за участю акторки (Фото: google)
Руні Мара: Найкращі стрічки за участю акторки (Фото: google)

Руні почала свою акторську кар’єру на початку 2000-х, виступаючи в телевізійних серіалах, а згодом перейшла до кіно. Її проривним моментом став фільм “Дівчина з татуюванням дракона” (2010), де вона зіграла головну роль Лісбет Саландер. Ця роль принесла їй широке визнання і популярність, а також номінацію на престижну премію “Оскар”.

Читайте також: Кріс Еванс: Від непереможного супергероя до загадкового детектива. Топ найкращих фільмів

Після успіху “Дівчини з татуюванням дракона” Мара продовжувала розширювати свій акторський діапазон, зігравши в різних жанрах і ролях.

Незважаючи на те, що Мара – відома акторка з вражаючим портфоліо, вона залишається відома також своєю дискретністю і утриманістю в особистому житті, намагаючись уникати розкриття особистих деталей в ЗМІ. Вона також відома своєю активною участю в гуманітарних та екологічних ініціативах.

Кіно Клуб зібрав для вас найкращі стрічки за участю акторки, які варто переглянути.

“Керол”

У фільмі “Керол”, за екранізацією книги Патриції Гайсміт, Руні Мара отримала приз Каннського кінофестивалю за найкращу жіночу роль. Ця стрічка розповідає про роман двох самотніх жінок, граючи головні ролі в якому Кейт Бланшетт та Руні Мара. Сюжетно обидві героїні належать до різних соціальних верств: Мара грає продавчиню в універмазі, тоді як Бланшетт утілює образ багатої і втомленої домогосподарки. “Керол” виділяється своєю стильністю, а художниця з костюмів Сенді Павелл знаходила натхнення в глянцевих журналах того періоду.

“Побічна дія”

У 2010 році Руні Мару запросили зіграти у фільмі Девіда Фінчера “Дівчина з татуюванням дракона”, що відзначило її як акторську зірку. Після цієї ролі на неї почали надходити пропозиції від провідних режисерів, серед яких і Стівен Содерберг. У його драмі “Побічна дія”, до складу якої увійшли Джуд Лоу, Ченнінг Тейтум і Кетрін Зета-Джонс, Мара виконала роль Емілі, що бореться зі складною психічною хворобою.

“Уна”

“Уна” – ще одна значуща робота в біографії Руні Мари. Фільм базується на п’єсі відомого шотландського драматурга Девіда Гарровера “Чорний дрізд” і розповідає про юну дівчину Уну та її закоханість у дорослого чоловіка. П’єса здобула престижну театральну премію імені Лоуренса Олів’є.

“Щоденник Роуз”

Також варто згадати “Щоденник Роуз”, ще одну невелику роботу в кар’єрі Руні Мари. У цьому фільмі, знятому ірландським режисером Джимом Шеріданом, акторка відіграла пацієнтку психіатричної клініки, яка протягом десятиліть перебувала в неволі. У молодості роль виконала саме Мара, а у зрілому віці її перевзяла Ванесса Редгрейв.

“Пісня за піснею”

Фільм “Пісня за піснею” є ще одним важливим твором в кінокар’єрі Руні Мари. Це спільна робота з Терренсом Маліком, у якій брали участь такі зірки, як Наталі Портман, Раян Гослінг і Майкл Фассбендер. Режисер зняв фільм про любовні трикутники, сексуальну одержимість і зраду в творчих колах. Цікавість також викликає те, що зйомки відбувалися без сценарію.

В цілому, Руні Мара не лише вражає своїми акторськими здібностями на екрані, але і залишає невимовну позитивну діяльність за його межами. Її талант, скромність і активна участь у гуманітарних справах роблять її не лише видатною актрисою, але й важливою громадською фігурою. Шануємо і дивуємося подальшим досягненням цієї видатної акторки.

Прокрутити вгору