Головна » Сайт EpicDB: Витоки інформації щодо не анонсованих ігор

Сайт EpicDB: Витоки інформації щодо не анонсованих ігор

Сайт EpicDB: Витоки інформації щодо не анонсованих ігор (Фото: google)
Сайт EpicDB: Витоки інформації щодо не анонсованих ігор (Фото: google)

Сервіс SteamDB вже давно є невичерпним джерелом корисної інформації про ігри для звичайних гравців, представників індустрії та ЗМІ. Завдяки підключенню до API Steam, SteamDB роками збирає статистику та інші дані з цієї прозорої платформи.

Нещодавно з’явився новий сайт EpicDB, що забезпечує аналогічний сервіс для Epic Games Store, одного з головних конкурентів Steam на ПК. Однак, майже одразу після запуску EpicDB, через API було витікання великої кількості даних про неопубліковані ігри, DLC та майбутні проекти.

Читайте також: The Last of Us 2 для ПК вже давно доступна для гри – витік

Що таке EpicDB?

EpicDB був створений для надання користувачам додаткової інформації про ігри на платформі Epic Games Store. Як і SteamDB, EpicDB пропонував детальну статистику та аналітику, зокрема:

  • Дані про ефективність гри на платформі.
  • Дати створення і останнього оновлення елементів.
  • Додаткові деталі про кожен продукт.

Витоки інформації

Під час функціонування EpicDB користувачі виявили, що сайт надавав більше інформації, ніж планувалося. Наприклад, стало відомо про такі майбутні проєкти:

  • The Last of Us Part II на ПК.
  • Нова гра Turok від російської компанії Saber Interactive.
  • DLC для невипущеної гри Sonic x Shadow Generations.
  • Посилання на Final Fantasy IX Remake.

Багато цікавих даних було приховано під кодовими назвами, але користувачам вдалося розшифрувати деякі з них. Згадки про Morrowind та Bloodborne Remake також з’явилися на платформі, хоча багато хто вважав їх підробкою.

Реакція на витоки

Через значні витоки конфіденційної інформації сайт EpicDB був змушений припинити свою роботу. Наразі невідомо, чи відновиться він у майбутньому. Цей інцидент підкреслює важливість захисту даних у цифрову епоху та демонструє, як швидко інформація може поширюватися в інтернеті.

Висновок

Інцидент з EpicDB показує, наскільки цінною може бути інформація, отримана через відкриті API. Хоча сервіси на кшталт SteamDB і EpicDB можуть надати користувачам багато корисної інформації, необхідно враховувати ризики витоку конфіденційних даних. Залишається сподіватися, що у майбутньому такі сервіси зможуть забезпечити кращий захист інформації, забезпечуючи безпеку як для розробників, так і для користувачів.

Прокрутка до верху